Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki arra kényszerül, hogy...

Aki arra kényszerül, hogy olyan munkát vállaljon, amihez nem kell pl diploma, hogy oldja meg az önéletrajzot?

Figyelt kérdés
2 diplomám van, nagyon nem tudok elhelyezkedni a szakmámban, a jelen helyzetben pedig kb bármilyen munkát elvállalnék, viszont ilyen esetben mit írjak az önéletrajzba? Ha kiesik az 5 év egyetem és az 1 éves diplomás munkaviszonyom akkor a 6 év helyett mit írjak? Aki más tett hasonlóan hogy oldotta meg ezt a problémát?
2020. máj. 10. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hogyhogy mit írj? Az igazat. Ami éppen abbam az időszakban történt veled szakmailag/munkaügyileg.
2020. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam egyértelműen most olvastam vissza, bocsánat. Szóval olyan munkakörökre is jelentkezem amelyekhez elég a középfokú végzettség. Egyszer fordult elő, hogy behívtak így állásinterjúra majd végül közölték, hogy túlképzett vagyok és hosszútávon nem tudnak velem tervezni épp ezért, mert ha akad más lehetőségem nyilván váltani fogok. Más esetben még visszautasító választ sem kapok. Ezért gondoltam letagadom a képzettségemet olyan állások megpályázásánál ahova elég egy érettségi.
2020. máj. 10. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Lőtéri kutyát nem érdekli
2020. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Írd be, hogy szabadúszó voltál, vagy utaztál és nem dolgoztál, vagy önkéntes munkát végeztél, stb.

Nem tudják és nem fogják ellenőrizni.

2020. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Családi/ismerősi vállalkozásban dolgoztál hasonló munkakörben mint amire pályától.
2020. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!