Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Apple, Amazon-hoz nehéz...

Apple, Amazon-hoz nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
Egy okés egyetemmel Angliában, work experienccel. Nyílván nem costumer service meg bolti eladó. Illetve Amerikába megadják a zöld kártyát érte idővel ha odamész?
2020. máj. 11. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"work experienccel"?

Miért jobb az Apple vagy az Amazon, mint más multi? Tudsz is valamit arról, hogy milyen ott dolgozni irodában, vagy csak úgy gondolod, hogy jól hangzik? Miért vennének fel valakit külföldről egy sima irodai munkához és nem egy helyit? Ha ott akarsz dolgozni, akkor valami pluszt kell tudnod, amiért téged választanak és elintézik a munkavállalási engedélyt, várnak rád, stb. ahelyett, hogy egy helyit vennének fel a rengetegből.

2020. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amazon raktárba biztos felvesznek Angliában.
2020. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amazon targoncázás szerintem mehet simán, add be
2020. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha IT-ról beszélünk, az Amazon meg az Apple interjúi legendásak kemények, mondjuk nem Google szint, de azért oda kell tenni magad.

Én az Amazonnál eljutottam az utolsó körig, ott sajnos nem engem válaszottak, de nagyon izgalmas, érdekes tapasztalat volt.

2020. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es, amúgy ezeket a cégeket pont nem érdekli, hogy ki a helyi és ki nem, ők világszinten a legjobbakra utaznak.
2020. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös pont azt írtam, hogy valami plusz kell ahhoz, hogy őt válasszák egy helyihez képest. Ha jobb, mint más, akkor van esélye, de ha csak annyi, hogy van egy "okés egyeteme" meg "work experience" (mert már magyarul is elfelejtett a kérdező az angliai egyetem után), az kevés.
2020. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!