Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem unjátok már az állásinterj...

Nem unjátok már az állásinterjúzgatást? Ez a húrcolászás h gyere , felveszünk, majd amikor elhívnak próbamunkára, minden frankó, a végén jeleznek h majd visszahívnak, mindenhol ez megy..? majd a második interjú után kiderűl hogy mást választanak

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 10:45
1 2
 11/12 anonim válasza:

Legalabb teged kifizettek. Nalunk van egy gyar a varosba. Most mindenki ott probalkozik. Mi is 5en voltunk "proba napon".

Ami abbol allt, hogy kitoltottunk egy lapot a nevunkkel, cimunkkel, elerhetoseggel stb.

Oda kisertek a gyartosorhoz, elkezdtuk csinalni. Fel ora mulva mondtak az egyiknek, h "jo eleg, koszonjuk, hogy eljottel, majd ertesitunk, szia".

4en maradtunk. Egy napot dolgoztunk. Majd mindannyiunkat elkuldtek.

Amugy, nem tudtuk, hogy proba napra megyunk. Erdeklodni szerettunk volna, hogy van -e egyaltalan felvetel, vagy hogy mit kell csinalni... Erre beallitottak a sorba.

Fiatal vagyok, 20eves. Hiaba akarok menni barhova, mindenhonnan elkuldenek, mert nincs tapasztalatom. Van szakmam, de kitorolhetem vele.

2020. jún. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

*Utolso vagyok ,ja es nem fizettek ki!!!!

+rossmannba is voltam minden csicska feladatot megcsinaltattak de ott sem fizettek ki!!! 20L

2020. jún. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!