Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 15o.ooo Ft fizetésb...

Havi nettó 15o.ooo Ft fizetésből mégis hogyan lehetséges félrerakni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Írd ki a kérdést az ételek rovatba! Ott majd bekamuzzák neked, hogy napi 500 forintból esznek, napi 3X! >:)


Pl.: https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek..

2020. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Most reklamálni szeretnél a kormánynál, hogy nem ad elég pénzt? A kormány semmit sem tud rólad, a szüleid viszont tisztában voltak vele, hogy milyen körülményekbe szülnek bele. Szerintem őket kéne kérdőre vonnod.
2020. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Havi 150ezernél kevesebbet kell költeni és a maradék az, amit félre lehet tenni.

Egyébiránt szerintem ez a fizu kevés

, dolgozz azon, hogy többet keress

2020. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha 100 ezret keresnél, mit tennél?
2020. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha saját ingatlanban laksz és nem albérletben, nem kell fizetni se lakáshitelt, se albérleti díjat, akkor abból lehetséges. (A saját ingatlan lehet az, hogy örököltél, vagy egy rokonodéban laksz és nem kell fizetni bérleti díjat, stb-stb.) Én úgy költök havi 130-140 ezer forintot, hogy abból már 50 ezer ft az albérleti díjam (rezsivel együtt).


26/F

2020. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sikerül 144 316-ból félretenni VS. faterom hó végén segélyért folyamodik az önkormányzathoz, vagy hitelre vásárolgat, mert nem jön ki nettó 380e-ből, közben az összes közmű ki van kötve nála!
2020. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, hogy kevesebbet költesz. Én amikor 180-200 ezret kerestem (2015-ben), akkor nem volt önálló szobám, egy másik lánnyal béreltem közösen (egy olcsó, lepukkant, háromszobás lakásban). Lakbérre így 12 500 Ft-ot költöttem (25e volt a szoba). Rezsi, internet szétdobódott négy felé, így max. 5 000 Ft/hó/fő volt. Kaja+egyebek volt kb. 50 000 Ft/hó. így kb. 110-130 ezret minden hónapban félre tudtam tenni. 150 ezres fizetésedből is félre lehet tenni, csak le kell faragni a havi költségekből.
2020. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Most áprilisban a lezárások idején csak 90 ezer forintot költöttem abban a hónapban. Ebben már benne volt az 50 ezer ft albérlet+rezsi. A többi főleg étel volt és a bérlet. De szórakozásra, sportra, ruhákra közel nulla forintot költöttem.
2020. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező pl. havi 23 ezer forintból megél: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..
2020. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ennyiből élek meg és rakok félre havi 100ezret. Vidék, megyeszékhely.


-Van egy saját lakás, melyet a páromnak vettek. Ezzel a lakással kapcsolatban kiadásunk egyelőre minimális (havi 10-10ezer), rezsit fizetik a szülők.

-Van egy 20 éves kocsim, mellyel rövid távon tudunk közlekedni. Ennek az éves fenntartási költsége 180ezer körül alakul, melyet a párommal többnyire felezünk.

-Vannak szüleim, nagyszüleim, akik ipari mennyiségben gyártanak heti szinten ételt, ha akarom, ha nem. Tehát az étkeztetés is megoldott számunkra.


Szoktunk barátokkal járni alkalmanként kocsmákba beszélgetni. Káros szenvedélyünk már nincs, cigarettázást közösen letettük. Ha valami elromlik, javítjuk, ha nem tudjuk megoldank magunktól, javíttatjuk. Hobbiainkat űzzük, nem igazán szenvedünk semmiből sem hiányt, kivétel a luxus dolgokból (étterem, nyaralás, utazás). De mindennek eljön az ideje.


Cél: kiindítani egy vállalkozást a felhalmozott tőkéből, mely jövedelmezőbb lesz a mostani fizumnál. Igen, vannak ötletek.

2020. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!