Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha linkedinen álláslehetőségrő...

Ha linkedinen álláslehetőségről ír nekem egy jó nő, telefonos elérhetőségemet kéri ha felkeltette érdeklődésem, visszaírhatom neki hogy inkább ő adja meg a telefonszámát?

Figyelt kérdés

Az állás nem érdekel, de ettől még beszélhetünk. Ez mennyire fér bele az etikettbe?

És az mennyire, ha elmegyek az interjúra és ott kérem el?



2020. máj. 18. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, a LinkedIn nem erre van és legnagyobb valószínűséggel lepattint...
2020. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

A LinkedIn nem a Tinder, ha nem érdekel az állás, hagyd.

Keresd meg facebookon és írj rá, hátha nem hajt el

2020. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megpróbálni meg lehet, ha úgyse érdekel az állás és amúgy nem is találkoztok vagy beszéltek többet miért ne. Kit érdekel mi az etikett.

Egyszer nekem is ez volt, nem jött be az interjú és tudtam, hogy nem ott fogok dolgozni, szóval még flörtöltem kicsit a hr-es csajjal.

2020. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3: Elég sok olyan jelölt van, mint te. Csak arra nem gondol senki, hogy ugyan a HR-es is válthat állást, és lehet akkor nem egy olyan cégnél dolgozik, ami nem tetszik neked, de 3 év múlva meg az álomcégednél lesz, de fel sem hívnak, mert emlékezni fog rád, hogy te voltál az a nagyon professzionális jelölt, aki kikezdett vele az interjún. Nem a semmiből szedtem a sztorit...
2020. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!