Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Marketinges és logisztikai...

Marketinges és logisztikai pozíciókat érdemes megpályázni szakirányú diploma hiányában?

Figyelt kérdés
Van egy diplomám már, de az nem érinti ezeket a területeket. Arra lennék kíváncsi, hogy van e esélyem egy ilyen pozícióra, úgy hogy nem a közgázon végeztem? Van e valami olyan speciális tudás, ami csak az egyetemen szerezhető és nem lehet a munkában megtanulni?

2020. máj. 18. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem egy időben nagyon érdekelt a marketing (végzettségem szerint gépészmérnök vagyok). Szakmai tapasztalatként annyit tudtam felmutatni, hogy egyszer megpróbáltam felfuttatni egy kriptovalutákkal kapcsolatos vállalkozást.

Amikor ezt így előadtam az állásinterjúkon, nem nagyon tudtak velem mit kezdeni. Így idősebb fejjel már értem, hogy miért. Vagy legyen olyan diplomád, ami közel áll ezekhez a területekhez, vagy legyen tényleg sikeres szakmai múltad!

2020. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, van valami speciális. A diploma. Meg a szakmai gyakorlat.
2020. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!