Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szerezek 120 ezer...

Honnan szerezek 120 ezer forintot ?

Figyelt kérdés
Van Egy tartozásom telefonszámla és 30 napom van kifizetni 86 ezret plusz a 35 ezres telo számlát sajnos korona vírus miatt el vesztetem a munkám és részletbe vissza is fizetném ezt a 120 at közbe munkát is keresek de eddig semmi :/

2020. máj. 21. 01:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, rokon? Talán tud valaki segíteni.
2020. máj. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha nincs ismerős, akkor még ott van a személyi kölcsön is.
2020. máj. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Azt vehet fel állandó jövedelem nélkül?

Én megpróbálnék tárgyalni a telefonszolgáltatóval, hogy adjanak türelmi időt, amíg melót találok és fizetek. Tudom, hogy erre egyesek azt mondják, hülyeség, nem adnak, de szerintem semmivel sem kevésbé lehetetlen, mint kölcsönt felvenni állandó jövedelem nélkül, vagymég ha fel is veszi, miből fizeti ki amíg nincs munkája? Tartozásból tartozásba essen szerencsétlen? Soha nem kerül ki belőle.


Még mindig azt mondom, egy barát, rokon csak akad, aki kihúz a kakaóból, míg helyre nem jössz. Legközelebb meg nem csinálsz ekkora adósságot.

2020. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Inkább ne adjon neked senki és nem veled való kib*@szásból mondom ezt, hanem láthatóan rohadtul nem tudsz bánni a pénzzel. Ezt most a saját károdon kell megtanulnod.
2020. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igen én hibám mert elnéztem a dolgokat 2 évig rendesen fizetem ki hoztam egy új telot és úgy voltam vele rá erek feladni még a teloszámlát és jött a vírus mindig késésel adtam fel és most ez lett vesztem :/
2020. máj. 21. 09:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

provident és társai...

Zálogházba elviszel néhány értékesebb dolgot

2020. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért ilyenbe nem mennék bele
2020. máj. 21. 11:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad új telót venni, ha nincs rá pénzed, legalábbis nem túl drágát. Addig nyújtózkodj...

Most szerintem nem tudsz mást tenni, mint szétnézni, hogy mit tudsz eladni gyorsan. Tőlük meg kérj halasztást, ha lehet.

2020. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valamit ön nagyon nem ért 2 évig sokkal többet fizetem mint most ez a helyzett csak azért alakult ki kért jött a korona vírus
2020. máj. 21. 23:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez két külön tartozás? Ha igen, mi a másik? Ha ennyire nagy gáz lenne elmennék árúfeltöltőnek valahová, vagy segédmunkásnak. Ezek mindig kellenek, és aki azt mondja, hogy ilyen melòt sem talál, az nem is kereste igazán.


Egyébként nekem 6500 a telefonszámlám úgy, hogy tényleg rohadt sokat telefonálok. Miután ez megoldòdott, kérhetnél ajánlatokat, mert ez irreálisan sok. Telefonrészelet ide vagy oda...

2020. máj. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!