Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme jelenleg munkaügyi...

Van értelme jelenleg munkaügyiben regisztrálni ? Mit tudnak azokkal kezdeni akiknek munka kell ?

Figyelt kérdés
Van értelme regisztrálni mikor szerintem még munkahelyek szűnnek meg a jövőben. A nem túl régi múltban és a jelenben is szűnt,szűnik meg sok munkahely. Fidesz trollok meg bérkomizók válaszát nem várom. Csak is érdemeset várok mert munkát szeretnék vállalni. A munkaügyi értelmét keresem a kérdésemben jelenleg ebben a helyzetben.
2020. máj. 23. 14:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ne hazudj !!! Nekem minden megkérdezett ismerősömet iszonyat nagy távolságra akarták elküldeni. Nem 1 óra hossza útról beszélünk (kocsival). Miért fáj ? Most vallottad be,hogy semmi értelme a munkanélkülinek,hogy ha te nem segélyt hanem munkát akarsz. Most vallottad be. Úgyis megkaptam a választ. Csak nem mondtad ki.
2020. máj. 24. 08:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Látom szövegértelmezési gondok is vannak, van baj az emeleten nálad.:D
2020. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Na szóval, ha az elmúlt 3 évben van ledolgozott 365 napod, akkor 3 hónapig kapsz lóvét, kb havi 70 ezret,"én annyit kaptam" ha nincs meg ez a le dolgozott időd, akkor nem kapsz semmit, még a 22800 ft-ot sem, ha van szakmád, és kéred akkor akkor csak olyan álláshoz küldenek ki. A folyamat a következő:a munkaügyibe be érkezik egy kérés gipsz jakab kft-től hogy neki szüksége van szakácsra, Te regisztrálva vagy, és szakács a szakmád, akkor ki fognak közvetíteni, ez az jelenti hogy mész egy állásinterjúra, ott elbeszélgetés, majd ha tetszik a munka elvállalod, vagy ha nem akkor nem vállalod el, viszont akkor ki is törölnek a rendszerből 3 hónapra. 25 év alatt nem küldhetnek közmunkára, viszont jelentkezhetsz ingyenes tanfolyamokra: targonca vezető, szakács, festő stb, amire havi 62 ezret kapsz, mármint arra hogy eljárj és elvégezd amit választottál. És még valami, ha ki közvetítenek teszem azt 60 KM-rel arrébb "ami ordas nagy bullshit, de legyen így" akkor elmész, megmondod a felvételiztetőnek hogy figyelj, ez nekem túl messze van, légyszives a pappíromra azt írd hogy nem tudsz alkalmazni xy-ok miatt, és akkor nem is vágnak ki a "regisztrációból" Hogy van-e értelme regisztárlni? Ha kapsz pénzt igen, ha nem, akkor nem, de ezt gyorsan ki lehet deríteni. Van még kérdés?
2020. máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!