Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet állást találni végzettsé...

Lehet állást találni végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs végzettségem, 21 éves nő vagyok.

Édesapám betegsége miatt a gimit abba kellett hagynom,ápoltam, volt állásom, viszont pár hete elhunyt.

Üressé vált az életem, és nem tudom hogyan tovább.

Milyen lehetőségeim vannak?

Dolgozni muszáj,az élet nem állhat meg, de fogalmam sincs, hogy mit.



2020. máj. 26. 00:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
76%
Természetesen lehet. Amennyiben valakinek nincs fix végezettsége, akkor az illető valamilyen batanítós állást tud kapni leginkább. Azokból vannak jobbak, rosszabbak. Annyi csak a gond ezzel, hogy válság esetén (most is az van) a képzetlen munkaerőtől nagyobb arányban vállnak meg.
2020. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A Balatonon mennyire rossz a helyzet?

Ott találhatok jól fizető állást?

Olcsó szállást? Vagy ingyen szállást.

2020. máj. 26. 00:23
 3/14 anonim válasza:
73%

Konkrétat nem tudok. Ott sok a szezonmunka, leginkább a kajáldákban. Kereshetsz állást egy ilyennél. Azokhoz nem feltétlenül kell végzettség. A munkaadók egy része tud biztosítani szállást olcsón vagy ingyen, egy része nem. Helye válogatja.

1-és voltam

2020. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 26. 00:31
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Gyárakban 8s meg lehet próbálni. Viszont estin fejezd be a sulit, és tanulj szakmát, mert anélkül csak ilyen nem jól fizető munkák vannak.
2020. máj. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Lehet ,kapájjá
2020. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakma nélkül nehezebb jól fizető állást találni. A balaton jól fizet, de ragaszkodj napi kifizetéshez, mert ők is azonnal kapják a pénzt miután kiadják a kaját..Aki nem fizet naponta, ne foglalkozz vele. Ugye jön a szezon és lesz miből válogatni, mert egyszerűen nincs emberük. Azért nincs mert átmennek inkább külföldre, onnan már nincs messze. Külföldön ha nem magyarhoz(vagy más hasonló néphez) mész, nem fordul elő hogy nemfizetnek ki. Ha tudsz kicsit németül azzal jársz a legjobban.
2020. máj. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Gyárba ne menj, nem azért születtél, azt senki sem érdemelné meg.

Egy ismerősöm 800 ezret keresett a balatonon nyaron havonta, igaz 14-16 órákat dolgozott, de kaja szállás benne volt. De ez csak szezonális. A szezon kezdődik lassan. Ne feledd, a balatonon nem véletlenül van munkaerőhiány, nem véletlenül mennek át inkább ausztriába az emberek. Jó tanács: Ha a balatonon dolgozol(ugye vendéglátásról van szó) kérj napi fizetést, minthogy a főnököd is rögtön kapja a kaja árát. Aki nem megy bele, felejtsd el! Ezt nagyon komolyan mondom! És így add tovább! Ezenkívül ha mondjuk 3 hétig fizetett naponta, aztán bizalmi alapon azt mondja legyen ezentúl hetente, vagy havonta, búcsúzz el tőle! Különben a pénzedtől fogsz búcsút venni.. Sokat lehúztam a balatonon, rinyálni szeretnek hogy nincs munkaerő, de fizetni azt nem szeretnek, akit tudnak behúznak. Magyar mentalitás. Ha megtanulsz kicsit németül, picit továbbutazol, és ausztriában vagy németben 300-600 ezret, svájcban 900 ezer-1,5 millió. Ausztriában 2 évet, németben 6 évet voltam, most egy éve svájcban vagyok.

2020. máj. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A napnál lehet fűtő,
2020. máj. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lidlnél, aldinál próbálkozz amikor legközelebb lesz felvétel, ott viszonylag jól fizetnek.
2020. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!