Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes külföldiek számára...

Azal012 kérdése:

Hol érdemes külföldiek számára Magyarországon munkát keresni?

Figyelt kérdés
Egy barátom szeretne ide jönni Magyarországra és gondoltam segítek neki munka után nézni. Sajnos, mivel nem beszél Magyarul, így a lehetőségek, amiket találtam elég limitáltak. Főként informatikai munkákat találtam, de ahhoz sajnos nem ért. A kérdés, hogy van-e valami olyan oldal, amit érdemes átnézni, vagy esetleg olyan szervezet, akik tudnak ilyen kérdésekben segíteni.

2020. máj. 26. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne haszontalan információ, hogy mihez ért, mi a szakmája?

Mindenesetre mezőgazdaságban nagy a munkaerő hiány és nem okoz nagy gondot a nyelvtudás hiánya sem.

2020. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudjuk mihez nem érte, de mihez igen?
2020. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt nem említettem. Alapvetően nincs semmilyen szakképzettsége. Ő Koreából származik, és középiskola után a családjával Olaszba költöztek, ahol most is van. Nekem azt mondta, hogy főként vendéglátásba lenne érdekelt azon belül is neki nagy vágya, hogy pizzákat süssön. Ezen felül mindenféleképpen Budapest és környékén lenne célszerű a dolog.
2020. máj. 26. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Göd. Nyelvtudás miatt operátorból feldolgozhatja magát akár még csoportvezetői szintre is
2020. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pesten van sok olyan étterem, főleg a belvárosban, ahol nem tudnak magyarul a pincérek vagy szakácsok. Többször előfordult, hogy angolul kellett kaját rendelnem a Bazilika környékén. Szóval szerintem ez nem feltétlenül akadály. Tud olaszul? Ez megkönnyítené az elhelyezkedést, mehetne olasz éttermekbe pizzát sütni.
2020. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez hasznos. Igen, tud olaszul. Nem anyanyelvi szinten, de azért megérti és tud beszélni.
2020. máj. 26. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!