Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincs pénzem hiába dolgozok?

Nincs pénzem hiába dolgozok?

Figyelt kérdés

Anyukámmal élek, ő sajnos 100 alatt keres. (80 valahány ezret)

Én három műszakra kapok 130 valahányat ami röhej. Szinte minden szombaton menni kell, még szabira sem engedtek el olyan sok a rendelés.. szó szerint kidolgozom a belem, de hiába.

Próbálunk okosan bánni a pénzzel, de hó végére van, hogy semmi nem marad, komolyan.

Én még a Fundamentát is fizetem. (30ezer) és még a NAVnak is tartozunk amit fogalmam nincs miből fogunk kifizetni..

Ti mit tennétek a helyemben?

Gondolkoztam hajós munkán, az jó pénz legalább.

Szoktam venni ötöslottót, skandinávot és csak reménykedek, hogy hátha bejön és utána már semmi gondunk nem lenne..

Hiába dolgozunk tisztességesen, más meg csak döglik és mégis megél.



2020. máj. 27. 23:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
35%
Kérj emelést talán...
2020. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyzet miatt még a prémiumot is elvette a drága főnök szóval kizárt az emelés és amúgy is gyári munka, ennyi a fizetés és kész, senkinek nem ad emelést.
2020. máj. 27. 23:39
 3/42 anonim ***** válasza:
16%
Nincs :(
2020. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
65%
Ha tele vagytok megrendeléssel, akkor milyen helyzetről beszélünk? Ennyire nem vagy képben?
2020. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

A főnök ezt mondta. Hogy a jelenlegi helyzet miatt elveszi a prémiumot közben meg sok a megrendelés és minden szombaton megyünk.. kicsit igazságtalan

Ennyire nem vagy képben?

Ezt nem tudom mire érted, de kösz

2020. máj. 27. 23:49
 6/42 anonim ***** válasza:
53%
Arra, hogy egyszerű az összefüggés, de akkor tudod is, azt nem értem, miért nem szegezed neki a kérdést?
2020. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
Talán leirhatnad, h milyen vegzettseged van és hol laksz.
2020. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Elhajtana a pics@ba hidd el, olyan idegbeteg valami, sokszor ordibál egy sima kérdés után is..

Sajnos érettségim nincs, de szeretném befejezni.. Szolnok megyében élek egy kis városban.

2020. máj. 28. 00:19
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
Anyukád mit dolgozik, hogy minimálbér alatt keres?
2020. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
86%
A NAV-os tartozásra kérjetek részletfizetést, addig a Fundamentába csak havi 5-10 ezret rakj. Ezzel ne nagyon várjatok, mert simán a bérre nyomja az inkasszót, aztán nézhettek. Amúgy ideje lenne valami jobban fizető melót találni.
2020. máj. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!