Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem találok munkát?

Miért nem találok munkát?

Figyelt kérdés

Szó szerint sehova nem vesznek fel. Takarítói állást is megpályáztam de még ode se vettem fel. Vannak okjs végzettségem, amik a hobbimhoz kapcsolódnak. Főleg irodai munkákra jelentkezek pl:adminisztrátor, recepciós, irodai asszisztens. Nem tartom magam fogyatékosnak, valahogy mégse jön össze... Persze, a koronavírus miatt most nem nőttek az esélyeim... De már előtte se találtam a számomra ideális munkát. Nincsenek nagy elvárásaim.. Nem meg gazdagodni szeretnék. Csak egy normális bejelentett munkát szeretnék, korrekt fizetéssel és mellé egy pár normális munkatársat. Valakinek van valami jó tanácsa? Vonzás törvénye? Vagy valami egyéb mágia?


Viccet félre téve, valami használható tanácsra lenne szükségem.



2020. máj. 28. 23:22
 1/6 anonim válasza:
85%
Nem tudom hogy mi ennek az oka, bármi oka lehet annak, hogy itt- vagy ott nem vettek fel. De ha szeretnél munkát találni, és sürgős, tudom ajánlani a magyar honvédséget. Ha nem szeretnél szerződéses katona lenni, akkor Tartalékosnak is elmehetsz, az nem olyan kemény (de előzetes tapasztalatnak is jó). Ez csak egy ötlet.
2020. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek tipik olyan munkakörök, ahova sokan jelentkeznek, ha van,rengeteg a diplomás is. Ezek az irodai lóti-futi munkakörök, ahova nem kell különöseb tudás, szóval van kiből válogatni. Már az önéletrajzoknál durván szelektálnak.
2020. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Tehát érdemi szakmai tudásod és tapasztalatod nincs? A végzettségeid sem éppen piacképesek, hogy meg sem próbálsz azokban elhelyezkedni? Mi a helyzet a nyelvtudással?
2020. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem találsz mert rengetek munkáltatónál magasak az elvárások amit lehetetlen teljesíteni sokszor. A fizetésekről meg ne is beszéljünk. Én se találok de nem azért mert nincs végzettségem hanem azért mert amu végzettségem van nem sok munka van meghírdetve de bármelyik területen is ez van az interneten ami megvan hírdetve oda meg magasak az elvárások vagy nem téged választanak vagy már megvan rá az ember rá. Hogy hogyan lehet munkát keresni ahová fel is veszik az embert nem tudom de én szerintem egyéni vállalkozást fogok csinálni mert valamiből élni kell és abban ami a végzettségem abban jó vagyok. Aztán vagy sikerül vagy nem de még mindig jobb mint várni a sült galambot.
2020. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Angolul és németül is társalgási szinten beszélek. Vám - és pénzügyőri ügyintézőnej be adtam a jelentkezésem, de ott konkrétan hülyének néztek. Várom a visszajelzést, de utána sincs lazulás mert van fizikai, pszichikai alkalmassági is. Igen.. Valahogy ezek olyan munkakörök amikre marha sokan jelentkeznek. Belőlem meg sok van, akinek csak érettségije van. A 2 szakma amit tanultam gyp asszisztens és lovasedző. Vannak terveim de előbb pénz kéne, hogy el tudjam kezdeni... Ezért kéne valami munka, hogy boldoguljak. Valakinek elküldhetem az önéletrajzom hogy jó e egyáltalán?
2020. máj. 29. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi! Én is lovasedző vagyok😁 igaz másodállásosként űzöm, de nagyon szeretem. Esetleg a nyári szezonba próbálj meg ezzel elhelyezkedni, jönnek a táborok és akadnak is hirdrtések. Ha sikerül jól megegyezni, akkor egész szép pénzeket össze lehet szedni, fix, plusz jutalékkal. Egyik kolléga mondta, hogy így havi 3-400 ezret is megkeresett szezonban, igaz volt is meló rendesen, de legalább úgy állhatsz az ősznek, hogy van egy kis plusz a zsebedben. Tudom nem teljes megoldás, de áthidaló megoldásnak jó lehet.
2020. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!