Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Levelezős képzés mellett az...

Levelezős képzés mellett az eurofamilyben dolgozni?

Figyelt kérdés
Szerintetek van rá esély, hogy úgy dolgozzak az eurofamilyben, hogy szombatonként suliba kéne járnom? A többi nap viszont teljes 8 órás munkaidőben tudnék dolgozni.

2020. máj. 29. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden egyes hétvégét nem kaphatod meg, mert a többieknek is szüksége van hétvégére. Ha helyben van a suli, akkor vállald el a délutánt. Én a kereskedelemben dolgoztam multinál amikor levelezőre jártam. 4 éve, a lényeg, péntekre pihenőt kaptam, szombaton mentem délutánra estig dolgozni. Így a szorgalmi időszakban minden szombatot elvállaltam délután, csak hogy mehessek órára. Pedig a főnököm felvételkor azt mondta, hogy minden alkalommal nem tud elengedni. 1 szombatom maradt ki és egy fél péntekem, amikor muszáj volt mennem dolgozni, mert egyedül nem maradhatott az osztály. Viszont amikor nem volt óra, tavaszi szünet, stb., akkor nem variáltam a szabadnapokkal, mentem amikor mentem. Ezt csak azért tudtam megtenni, mert az egyetem helyben volt. Kérdezd meg, ne Te döntsd el, hogy akkor inkább nem jelentkezel. Van vasárnapi nyitvatartás? Ha igen és messze a suli, akkor kérdezd meg, hogy vasárnap dolgoznál, amikor oktatás van.
2020. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább keres a képzésednek megfelelő irányban valami állást, ami jobban néz ki majd az önéletrajzban, mint a bolti eladó, na meg szakmai tapasztalat sem árt.
2020. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!