Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért félek attól, hogy nem...

Miért félek attól, hogy nem lesz munkám?

Figyelt kérdés
Szoftverfejlesztőként végeztem, most keresek munkát. Egyik ismerősöm segít bekerülni egy vállalathoz, csak most jött ez a vírus időszak, a vállalatnál meg a home-office. Még mindig otthonról dolgoznak, de még nem kerestek felvétel ügyben. Szerintetek még nem lehet felvétel a vírus miatt ha home-officeban dolgoznak? Egy komolyabb helyre mennyi idő lehet bekerülni? Ismeretség útján, kitűnő bizonyítvánnyal.

2020. máj. 30. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, ha tényleg értesz a dolgodhoz sikerülni fog. Csak ilyenkor lassan őrölnek a malom kerekei. Épp fejlesztőként dolgozok egy cégcsoportnak (vállalkozóként), minden eléggé lassan megy. De ez most kind of természetes.
2020. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én alapból hajlamos vagyok minden kis rossz dologból katasztrófát gondolni, lassan fél év várakozás után meg pláne. Mikor már éppen kezdett volna sínen lenni a dolog, jött a vírus.
2020. máj. 31. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, előbb utóbb keresni fognak, főleg, ha ez egy komolyan hely, ilyenkor talán a HR visszaír. Mondjuk, ha féléve nem ír vissza, az eleg fura. Lehet máshova is írnod kéne. Vagy tőlük megkérdezni mi a fuckvan.

Viszont a stresszelés és pánikolást próbáld meg kezelni. Folyamatos határidőkkel dolgozunk ebben a szakmákban, és nagy a nyomás és a felelőség. :)

2020. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Kitörölheted a kitűnő bizonyítvánnyal, senkit nem érdekel milyen jegyeid voltak.

Ha értesz is ahhoz amit tanultál a gyakorlatban is, akkor lesz munkád előbb utóbb. A vírus most mindennek odavágott, türelem

2020. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem féléve nem írnak vissza, hanem fél éve tart ez az egész, hogy ismerős segít bekerülni.
2020. máj. 31. 10:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt jött a vírus, mondta hogy nemsokára behívnak állásinterjúra, csak gondolom most ez a karantén odavágott.
2020. máj. 31. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van felvétel online video hívással.
2020. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb 1 honapja valtotam ceget, meg senkit nem lattam szemelyesen az uj cegtol, minden online ment, kikuldtek a laptopot futarral stb.

Sose art ha interjún megkerded hogy mikor varhatsz valaszt toluk.

Masik dolog, ha reg volt interjud (3-4 het) akkor lehet nem vettek fel, vagy lehet befagyasztottak a toborzast.

2020. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálam is volt arról szó, hogy videochaten keresztül az állásinterjú. De mikor rákérdeztem ismerősömnél, mondta hogy felettesének továbbította, újra rákérdez. Amúgy nem egy átlagos hely, csak így ismerős által lehet bekerülni többnyire.
2020. máj. 31. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!