Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Morgan Stanley-nél még...

A Morgan Stanley-nél még mindig átlag feletti a fizetés?

Figyelt kérdés
Főleg a Data Analyst terület érdekelne, elég sok ilyen állást hirdetnek, SQL, VBA, Python, QlikView ismerete... szerintetek ilyen feltételekkel milyen béreket adnak a különböző szinteken?

2020. jún. 1. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Interjuztam náluk tavaly nyáron, a megadott berigenyemet végig jelezték, hogy magasnak gondolják. Pedig az akkori fizetésemet adtam meg nekik. (700k bruttó)

De azért fárasztottak vagy 4 interjúval.

Nem emlékszem mi volt a pozíció, nem data analyst, de SQL-t kértek.

Versenyképes de nem átlag feletti szvsz.

2020. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár már 4 éve, hogy ott dolgoztam, amiket hallok, az alapján már nem, inkabb beleolvadtak az átlagba a fizetéseik.
2020. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy elöttem is írták, beleolvadt az átlagba.
2020. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem, kedvenc mondatom egykik kulfoldi vezetototol: "We don't have to give highest salaries because we are Morgan Stanley"

Simman kapsz jobban fizeto helyet, de jo ugrodeszka lehet ha banki szektorba akarsz maradni.

Amikor oda interjuztam akkor egy indiai telefonos koron megvagtak ( a csavo 3x disconnectelt call kozbe, szanalom volt, az osszes kerdesere helyesen valaszoltam ), de 10 szazalekkal tobbet kertem mas helyen es lazan felvettek...

2020. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, eléggé egy véleményen vagytok.
2020. jún. 1. 16:37
 6/6 anonim válasza:
Qlikview ismeretre hogyan lehet szertteni?
2020. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!