Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 általánossal munka lánynak?

8 általánossal munka lánynak?

Figyelt kérdés
Takarító, árufeltöltő pl lehetek? Mennyi esélyem van, ha nincs semmilyen munkatapasztalatom? Vagy más?
2020. jún. 2. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
miert ne lehetnel? de a tovabbtanulas nem opcio? a mai vilagban 8 altalanossal kb semmi eselyed normalisan fizeto munkat talalni
2020. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Gyorsétterembe is mehetsz oda mindig van felvétel
2020. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért ennyire motiválatlanok az emberek tanulás terén meg úgy egyébként? Tényleg elég valakinek ennyi? Szedd már össze magad! Nem a diplomán van a hangsúly, de egy jó szakmát is ki lehet ám tanulni. Engem ez a 8 osztály, mindig a cigányokra emlékeztet. Náluk szokott ennyi bőven elég lenni, utána úgyis leellenek meg felveszik a segélyt.
2020. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azért motiválatlanok tanulásra az emberek, mert nem garancia egy diploma sem arra hogy jobb munkája lesz az embernek, sok ismerősömnek van és nem keresnek jobban mint én érettségivel illetve nagyon minimális a különbség.


Úgy gondolom ha valaki tanul akkor garantáltnak kellene lenni hogy jóval nagyobb keresete legyen, vagy rendkivül jó esélye arra hogy jó fizető állása legyen.


Valóság az hogy nem talál munkát vagy ha talál is kap vagy 50-el többet mint a garantált szakmunkás bérminimum, ez nem éri meg

2020. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
#4 nem kell a diplomaig menni, eleg egy okj, az is tobb mint a 8 altalanos
2020. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Értelmes dolgot kell tanulni. Azért azt ne mondja senki, hogy ha valaki pl. pénzügyes területen belül képezi magát az nem fog jól keresni. Könyvelők, meg a többi hasonló munka mind elég menőnek számít. Persze nem 2 perc, fontos a kitartás, de azért azt ne mondjuk, hogy semmivel se lehet sikereket elérni. Ha mindenki így gondolkodna, akkor csak wc-s nénik lennének.
2020. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

De bárki megtudja tanulni a könyvelést?

Vagy szükség van egy matekos beállítotságra eleve?

A gond az hogy nem pénz kérdés én pl tudnék fizetni magamnak szinte bármilyen képzést, de mégis fogalmam sincs hova tovább mert az nem elég hogy kifizetem el is kell végezni, és hiába ha nincs annyi eszem hogy eltudjam végezni

2020. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem muszáj könyvelést, csak egyetlen példa volt. Van más is, amivel meglehet élni. Logisztika is elég jónak számít, az is van Okj-n.

Körül kell nézni, összevetni a dolgokat és dönteni. De ez, hogy 8 osztállyal megelégszenek sokan nekem már igénytelenségnek tűnik.

2020. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakma szerintem is beleférne, 8 általánosnál azért több van mindenkiben az tény.
2020. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és annyit még hogy a logisztika nem jó, ahogy hallom nagyrészt sofőrként is dolgozniuk kell illetve targoncásként is meg beugrani bármibe, legtöbb ismerősöm munkát sem kapott vele. Szerintem ez rossz
2020. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!