Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Portások! Hogyan szereztétek...

Portások! Hogyan szereztétek a munkahelyeteket?

Figyelt kérdés
Én böngészem a hirdetéseket, adtam is fel, de egyelőre csak alkalmi munka jött össze. Szeretnék tanácsot/ötletet, hogy hogyan tudnék portás állást szerezni.

2020. jún. 2. 22:07
 1/8 anonim válasza:
100%

Az eddigi 4 helyemből 1 protekcióval, a másik 3 meg úgy, hogy besétáltam, és megkérdeztem, hogy van-e meló.

Előtte elküldözgettem vagy 50 önéletrajzot, de erről mára teljesen leszoktam.

2020. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél biztonsági őr. Végezd el, azzal csak portásnak leszel bejelentve úgyis. Ha bejelentenek. am a legtöbb portásnak tényleg van vagyonőrije.
2020. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Vagyonőri nem árt, ha van, jobb helyen többet is meg lehet keresni, mint egy középiskolai tanár, vagy egy egyetemi adjunktus.
2020. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
1: Bementél és kérdezted van e portás meló vagy véletlenül mindig pont portás meló akadt? :D
2020. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Közben elvégeztem a vagyonőr tanfolyamot, de még mindig csak más munkakört sikerült találni. Portás munkába csak 24/48-as munkarend lett volna, de az túl sok nekem. Szóval hogyan, hol, milyen helyeken érdemes próbálkozni?
2022. ápr. 14. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a 24/48-al? Legtöbb portás, biztiőr átaludja az éjszakát, jó ha 2-3 órát "dolgozik" egy 24 órás műszakban. Utána meg van 2 szabadnapod, amin tudsz dolgozni másodállásban valahol.
2022. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ahol lehet aludni az jó volna, de szerintem a legtöbb helyen nem lehet.
2022. ápr. 16. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es! Legtöbb helyen nem lehet, de MÉGIS lehet. Saját tapasztalat. No meg törvény szerint biztosítani kell a 4 óra pihenőidőt 24 órázás esetén!!
2022. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!