Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérigény egy ilyen "GL könyvel...

Bérigény egy ilyen "GL könyvelő" állásra Budapesten?

Figyelt kérdés

Responsibilities:


Perform activities required for month-end closing according to the respective business deadlines with limited supervision of the Team Leader

Ensure the right execution in terms of preparation and recording of properly supported journal entries

To identify and solve issues, and clear any backlog related to daily work

Fix and stabilize activities required for month-end closing (preparing and posting MJE, running reports) according to the respective business deadlines

Actively support annual financial statement preparation and if no third party consultant is present, prepare the financial statement.

Prepare tax calculations and declarations.

Perform monthly and quarterly account reconciliation reviews

Provide ad hoc reports to HQ, local controllership team and other finance functions

Provide timely and appropriate financial data and supporting documentation to internal auditing



Requirements:


Minimum a Bachelor's degree from an accredited university or college

3 years of experience in Accounting/Finance

SAP knowledge

Advanced MS Excel and MS Outlook knowledge

Strong oral and written communication skills in English, any other European language is a plus



2020. jún. 11. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Csak angollal bruttó 600 körül, valami extrább nyelvvel 700-800 ezer.
2020. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A svéd extra nyelvnek számít? :)
2020. jún. 11. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hays salary guide:

+ 3 év tapasztalattal a GL könyvelésnél 500 000 - 700 000 körül mozognak a fizuk, skandináv nyelvekre sok helyen van +15% nyelvi bónusz.


Amúgy a tapasztalatodtól függ, ha 1 év AP tapasztalatod van, akkor nem feltétlenül a 700at fogják megadni...

2020. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi , megnézem ezt a Salary Guide-t, még nem hallottam róla. Egyébként 3 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalatom van, valamint beszámolókat készítettem a magyar és az IFRS szerint is.


Egyébként ez lenne az első munkahelyváltásom. A mostani munkahelyemen nem igazán volt béralku, megmondták, hogy mennyit tudnak fizetni és én elfogadtam. 0 szakmai tapasztalatom volt, Msc után kezdtem 23 évesen nem voltam alkupozícióban.

2020. jún. 12. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor br. 600 000 - 700 000as igény tök reális lehet a részedről, ha kell a svéd is valószínű meg is adják, ha nem akkor nem biztos, hogy ez belefér a büdzsébe. Változóak a cégek bérsávjai, van ahol ezt se tudják megadni egy seniornak, van, ahol meg ennél többet is. Mérlegeld azt is, hogy neked mennyiért éri meg váltani a biztos pozíciódból és annak megfelelően alakítsd az igényed, de indikálónak jó megnézni néhány fejvadász cég fizetési felméréseit és abból kiindulni.
2020. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!