Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekes helyzet egy munkahelye...

Érdekes helyzet egy munkahelyen, ha diplomás emberek főállásra 140-150 nettót kapnak, a takarítónő meg 4 órásra 80 nettót?

Figyelt kérdés

Tehát ha a takarítónő főállásban jönne 8 órában, megkapná a 160 nettót.

És 8 elemi kell a munkához (de még az is felesleges, annyit kell tudnia hogy aláírja a jelenlétit)


A diplomások meg ennek megfelelő munkakörben akár pénzügyi számviteli felelősséggel, jogszabályok naprakész ismeretével kapják a 140-150 nettót.


Hát érdekes! Ezeket a munkahelyeket és pályákat kéne egy egyetemi nyílt napon bemutatni! Érdemes tanulni! Hogy aztán diplomával ne keress még annyit se , mint más a 8 elemivel!

Itt a példa!


2020. jún. 12. 11:28
 71/93 anonim ***** válasza:
*érme
2020. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:

"Ha szeretnéd a takarító fizetését, állj be mellé dolgozni."



NAGYON SZÍVESEN!!! AZONNAL ! De már holnaptól!! De azért a pénzért amit ő kap!! OKÉ?? Megbeszéltük???


A saját munkámat meg csinálja a takarító (annyiért amennyiért én) én meg az övét annyiért amennyiért ő!! OKÉ??? Megbeszéltük?



Ja és ja a hős taki néni elb****sz valamit a munkája során és emiatt bíróság elé kerül (jogi /pénzügyi felelősség) akkor az is az övé lesz.

(ld éves szinten kb 200 milliós normatíva havi számfejtése)


Én meg a padlónyalást ígérem nem cseszem el ! OKÉ??? Megbeszéltük?

2020. jún. 14. 18:29
 73/93 anonim ***** válasza:
80%

Kivel beszeled meg???

Menj a fonokehez, ne itt okezgassal eveken at!

Jo??

Oke???

Megbeszeltuk?????

Ha diplomas letedre nem tudod, hogy kell jelentkezni egy allasra, akkor nem is csoda, hogy itt tartasz.

Van nekem is penzugyes diplomas baratnom, par eve meg a bankban ult, ma meg takarit.

Fogod magad, odamesz a takarito vallalkozohoz, es azt mondod, szeretnel neki dolgozni.

Naaa, megbeszeltuk???

2020. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 A kérdező kommentje:

"odamesz a takarito vallalkozohoz, es azt mondod, szeretnel neki dolgozni."


Milyen "vállalkozóhoz" ? Ez a taki itt ugyanúgy alkalmazott ahogy én ugyanaz a főnöke aki nekem.


Mint ahogy 10000000000000000x le is írtam már.....

2020. jún. 14. 18:41
 75/93 A kérdező kommentje:

"Ha diplomas letedre nem tudod, hogy kell jelentkezni egy allasra, a"


Mondjuk diplomás létemre se tudom, hogy kell jelentkezni egy olyan állásra ami NINCS MEGHIRDETVE.



Csókolom, az állásra jelentkeznék... milyen állásra? Hol van meghirdetve?

te mi a szarról beszélsz?

2020. jún. 14. 18:42
 76/93 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk középiskolában már kb 15 éve megtanították, hogy sokkal sikeresebb úgy jelentkezni, hogy nincs meghirdetve egy állás, de te beadod a pályázatodat.

És ma is millióan csinálják, ehhez nem kell 5 évet ülni egy egyetemen, hogy valaki tudja.

Hisztizhetsz, káromkodhatsz, de a világ így működik. Az ember tudja, mit akar, vagy tudja, hogy egy állást (munkát) jól megfizetnek, és elküldi az önéletrajzát úgy, hogy nincs is hirdetve semmi. Ennyi.

Nem tudom, mi ezen a bonyolult, de a kutya nem fogja megkérdezni, hogy "Ugyan kedves János, mutassa már meg, hol volt ilyen állás meghirdetve!".

Ez megint csak a százezredik kifogás, ha meg elhajtanak, akkor azt látják, hogy erre is alkalmatlan vagy. Na lehet tovább tolni a hisztit, mert évek óta ezt csinálod.

2020. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 A kérdező kommentje:

"Mondjuk középiskolában már kb 15 éve megtanították, hogy sokkal sikeresebb úgy jelentkezni"


Ja. ... értem.. Világos. AZ lehet a gond hogy én nem 15 éve jártam középiskolába.... ugye ez lehet a gond és semmi más? Világos.



Másik: tudod mit tesznek itt az én helyemen a kéretlenül érkező álláspályázatokkal? Azt. Olvasás nélkül azonnal delete.

2020. jún. 15. 06:36
 78/93 A kérdező kommentje:

" hogy nincs meghirdetve egy állás, de te beadod a pályázatodat."


És mire adom be a pályázatomat? MIRE???? Ha nincs is hirdetve...


Csókolom nem kell egy latintanár? Itt az életrajzom... De uram, mi szőnyeg nagyker vagyunk... ja bocs...

így gondoltad?

2020. jún. 15. 06:38
 79/93 anonim ***** válasza:
62%

Segítek neked kérdező! ;)


[link]

2020. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
Most hogy így nézem, az utolsó nettó 250 ezret ad egy takarítónak. Ennyit diplomásként is alig kapok meg, mentőtisztként 32 évesen 212 nettó pár túlórával.
2020. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!