Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekes helyzet egy munkahelye...

Érdekes helyzet egy munkahelyen, ha diplomás emberek főállásra 140-150 nettót kapnak, a takarítónő meg 4 órásra 80 nettót?

Figyelt kérdés

Tehát ha a takarítónő főállásban jönne 8 órában, megkapná a 160 nettót.

És 8 elemi kell a munkához (de még az is felesleges, annyit kell tudnia hogy aláírja a jelenlétit)


A diplomások meg ennek megfelelő munkakörben akár pénzügyi számviteli felelősséggel, jogszabályok naprakész ismeretével kapják a 140-150 nettót.


Hát érdekes! Ezeket a munkahelyeket és pályákat kéne egy egyetemi nyílt napon bemutatni! Érdemes tanulni! Hogy aztán diplomával ne keress még annyit se , mint más a 8 elemivel!

Itt a példa!


2020. jún. 12. 11:28
 81/93 anonim ***** válasza:
0%
Csak persze kérdés ha pl randizok egy lánnyal, akkor mit szól, hogy az ,,egyenruhát" lecseréltem partvisra.
2020. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 A kérdező kommentje:

"Segítek neked kérdező! ;)"


Én meg segítek neked mert úgy tűnik az alapkérdést se sikerült felfogni 9 oldalnyi hozzászólás után sem...


A gyenge gyökerek kedvéért: továbbra sem az a kérdés és soha nem is az volt a kérdés MÁSHOL mennyit adnak egy takarítónak.


Hanem hogy ITT , vagyis ITT ÉS NEM MÁSHOL mennyit adnak.

Ez a kérdés. Ez és nem más.


Már az eredeti kérdés is ez volt, tudod 9 oldallal ezelőtt!!

2020. jún. 15. 08:36
 83/93 anonim ***** válasza:

De hát mi azt nem tudjuk, hogy hol van neked az ITT, hogy hol dolgozol.

Ha tudnánk, esetleg ki tudnánk találni, hogy miért más a te munkahelyed, mint más helyek.

2020. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy ez volt a kérdés, mert a kérdésben pont ez nem szerepel...
2020. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 A kérdező kommentje:

Khm...


a kérdés amőbák kedvéért:

"Érdekes helyzet egy munkahelyen, ha diplomás emberek főállásra 140-150 nettót kapnak, a takarítónő meg 4 órásra 80 nettót?"



ennyi. Ennyi és nem több.

Értelemszerűen AZONOS MUNKAHELY. Evidens.

2020. jún. 15. 19:56
 86/93 anonim ***** válasza:
70: Te bezzeg maga a superman vagy személyesen. Mindenki hülye csak te vagy az istencsászár.
2020. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a kérdésre válaszolva:

Nem érdekes.

2020. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim válasza:

Én 19 éves vagyok és pék a szakmám dolgozom mellete estin érettségizek

Pályakezdőként kerestem 170ezret kb pár ezettel azért többet

Most 1 év után emelték az béremet is és úgy 220ezret keresek egy kissebb vidéki városban

Szerintem nem.fer hogy tanult diplomás ember 140-150 nettót kap

Ja és én is nettóba írtam le a keresetemet és napi 8 órában

2020. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
30%
Itt borsodban nálunk 130-140 et adnak a pékeknek nagyobb városokban is, ezért fura amit írsz-
2020. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim válasza:

Szerintem korrekt, ha pályakezdőként (ha az vagy) 150-160 a nettód. Sehol sincs kolbászból a kerítés. Én 8 ÁLTALÁNOSSAL, amikor még csak az volt meg, felvettek több céghez is, ahol 140-150 volt a nettó, 8 órában. Na de ott ki is folyt a szemed, annyi munka volt, és nem papírlap másolás, hanem kőkemény betonozás, alap ásás, festés.

Ott haltál volna meg.

Én szivesen elüldögélnék egy légkondis irodai székben napi 8 órát..

Plusz azt se felejtsd ki, hogy egy diplomás munka után még el tud menni kisebb munkákat végezni, magyarul fusizni, de egy kemény fizikai munkás örül ha megfürdik és hazamehet végre a hideg lakásba. Vagy ott a túlóra lehetőség.

2020. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!