Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy jó színész legyek?

Figyelt kérdés
Szóval színész szeretnék lenni először Magyarországon, színházban majd később Amerikában sorozatokban; filmekben :) szerintem sikerülhetne, anyukám támogat benne, meg a barátaim, de viszont vannak olyanok is a családban akik nem:( mert szerintük válasszak rendes munkát, na de en ezt szeretném csinálni és szerintem sikerülne is. Szerintetek? Légy szíves ne szidjatok, mert elég nagy szerencse kell hozzá, meg ne szóljatok le emiatt🥺

2020. jún. 15. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
A válaszaitokat előre is köszönöm:)
2020. jún. 15. 14:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit szeretnél, de vedd figyelembe azt is, hogy anyukád és a barátaid elfogultabbak veled. Kérj szubjektív véleményt és szerintem egy kicsit reálisan is láthatnál... Szerintem a színészetre születni kell és persze a tehetség sem utolsó szempont.
2020. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolatok.
2020. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Először is sokat kell hozzá tanulni. Nem tudom mennyi idős vagy,de már gyerekként is járhatsz castingokra anyukáddal. Az egy jó kezdet. Suli mellett járj drámaszakkörre, színjátszóra. Később jelenkezhetsz a Színművészetire gimi után, ha felvesznek, akkor az egy pozitív visszajelzés. Ha esetleg elsőre nem sikerül, megpróbálhatod mégegyszer, de ha kétszer egymás után sem sikerül, az azért jelent valamit. Ha tehetséges és szorgalmas vagy, meglesz a gyümölcse, de legyen mindig B terved. Színműre kevés embert vesznek fel. Amerika szép álom, de nem terv. Ahhoz anyanyelvi szintű nyelvtudás is kell, amit még a drámázás mellett kellene elsajátítanod. Őszinte leszek, ha egy-két év múlva kiköltöznétek, akkor sincs rá semmi ganarcia, hogy sikeres leszel. A nagy amerikai álom csak EGY százaléknak jön össze. Reálisan nézve nagyon kicsi rá az esély, főleg külföldiként. Nem lehetetlen, de valószínűtlen, hogy összejön. Itthon viszont szép karriert futhatsz be, ha tehetséges és szorgalmas vagy :)
2020. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!