Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az otthonról végezhető...

Milyen az otthonról végezhető munka? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Külföldre megyek dolgozni. 17éves vagyok.

Gondolkoztam, hogy a maradék 2 munkaszüneti napomban elkezdthetnék otthonról végezhető munkát végezni, viszont még az ismerőseimtől se hallottam ilyenről (vagyis senkinek nincs tapasztalata) .

Esetleg aki dolgozott már ilyenbe, mi a véleménye?


2020. jún. 20. 21:56
A kérdező szavazást indított:
nem próbáltam és nem is akarom
Nem próbáltam, de szívesen kipróbálnám
Igen, kipróbáltam, de soha többet
Igen, kipróbáltam és máskor is szívesen dolgozom ilyenben
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Vigyázz magadra!
2020. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Amiket meghirdetnek a neten, hogy otthonról végezhető munka az általában kamu. Ha nem kamu akkor “szexmentesnek” hirdetik. Amiről kiderül, hogy “camozni “ kell. Aztán kifizetnek egy ideig, utána elvárják, hogy tartsd a kapcsolatot a “vendéggel” tehát átmegy szexbe nagyobb gázsiért. Illetve vannak ezek a kérdőíves dolgok. Küldenek az elején aztán egyre ritkábban. Plusz általában kapsz egy olyan üzenetet, hogy az adataid alapján nem felelsz meg ennek a kérdőívnek. Ha van x ezer pontod akkor kapsz 7-8 ezer forintot. Bár ezt én még nem vártam ki.
2020. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt még nem írtam, van amikor még te fizetsz ilyen-olyan dolgok igéretében. Aztán hirtelen eltűnnek.
2020. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön nem tudom, de itthon nincs normális otthon végezhető munka. Legalábbis olyan nincs, amit pár órában végezhetsz. Egyre több a home office-os munka, viszont ott is először be kell járni, hogy betanulj, és aztán lehet hogy nem kell minden nap bejárnod. Olyan, hogy soha nem mész be általában nagyon kevés, illetve azért ezek főállások. Pár órást én még nem hallottam, viszont elég sok az átverés. Általában úgy kezdik, hogy vedd meg, vagy fizess te, akkor azt azonnal felejtsd el.
2020. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesz elég elfoglaltságod külföldön, minthogy még a hétvégéidet is munkára áldozd, pláne, ha ezekről a klasszikus ígérgetős otthon végezhető melókról van szó.
2020. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valós munkákat, amik nem kamu kategóriába esnek tudsz találni pl upwork.com-on. Viszont az összes olyan munka, ami értékelhető pénzt is fizet, az valamilyen szaktudást igényel (grafikus, programozó stb) és ezek esetén is indiaiakkal kell versenyezned (szóval nagyon sokat nem fogsz keresni).

Ezen kívül fordítói munkák vagy újságírás, amit tudsz távolról csinálni és fizet is valamennyit. Mindkettőhöz kellenek referenciák, szóval egy ideig ingyen kell csinálnod.

2020. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. jún. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!