Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten irodai back office...

Budapesten irodai back office jellegű munkában mennyi lenne az átlagos fizetés jelenleg? Szaktudás nemigen kell de diplomát elvárnak

Figyelt kérdés

Ezen paraméterekkel? Back office „mindenes“ irodai munkakör, különösebb hozzáértés semmihez nem kell, de diplomát (akármilyet) azért elvárnak anélkül fel se vesznek.


Mennyi az elvárható bruttó? Budapest!


Az a baj hogy ezen paraméterek mellett (hozzáértés nem nagyon de diploma leygen mindegy milyen) Dunát lehet rekeszteni majd a jelentkezőkkel és ez erősen lefelé nyomja a bért.


Mit mondjak bérigénynek az interjún? Bruttó 220? Mondjuk? Hogy ne olyat mondjak ami magasan a többi jelentkező igénye felett van.


2020. jún. 26. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Bruttó 220? Az tudod milyen kevés?

Nettó 220 inkább

Ha van bármilyen pl. gazdasági diplomád, kérhetsz szerintem ennyit.

2020. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

"Bruttó 220? Az tudod milyen kevés?"


Köszi hogy nem nézed ki belőlem hogy tudok nettó bruttót számolni. Tudom mennyi a bruttó 220. Nettó 150.

Kwevésnek kevés na de nem az a kérdés kevés-e hanem a többi jelentkező mennyit kér. Az szabja majd meg. Mert kérhetek én 400at is ha mindenki alatta kér, akkor én leszek az akit tuti nem vesznek fel.


És a gazdasági diploma?? Most ez vicc? Szted ha gazd diplomám lenne ilyen állásokat néznék?

2020. jún. 26. 16:20
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha van diplomád (Amit el is várnak) és mindenféle munkát el kell látnod bent, akkor nehogy csak ennyit kérjél már.

Értékeld magad. A minimálbér bruttó 160 ezer forint, te diplomával kérnél bruttó 220-at? Minek tanultál akkor?

2020. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

"Értékeld magad."


Sajnos nem érted vagy inkább nem akarod érteni a lényeget. Nem én vagygok alkupoziban. Én értékelhetem magam és kérhetek akármit, de az a kérdés a többi temérdeksok jelentkező mit kér.

Olyan 800-1000 jelentkezője van a cégnek 1 db pozira.

A mostani válság sújtotta világban ezen nincs mit csodálkozni.

2020. jún. 26. 16:31
 5/26 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató!

Egy hipermarket itt nálunk január februárban raktáros árukiadót bruttó 260-280-ért vett fel.

És azonnal lehetett kezdeni annyira kellett nekik az ember.

Most ugyanez a hely ugyanerre bruttó 160.000 minimált kínál(na) ha kéne ember nekik, de nem kell mert van.


Januárban 280-ért se volt ember. Most 160ért is van ember ugyanott.

2020. jún. 26. 16:35
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én leírtam a véleményemet. Azt kérdezted. Ha nem tetszik, akkor nem tetszik.

Tulajdonképpen úgy érzem te csak panaszkodni szeretnél kicsit, ha valaki meg leírja szerinte hogy kéne, akkor neki támadsz.

Csinálj amit akarsz, kérj amennyit akarsz, a te életed.

Ha nem làtsz több lehetőséget jelenleg, akkor képezd magad tovább valamire, ami többet fizet. Ennyi.

2020. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

", ha valaki meg leírja szerinte hogy kéne, akkor neki támadsz."



Jó. Oké. Akkor szerinted hogy kéne? Hétfő 11 óra ott ülök majd az interjún (valóban így lesz!) előttem lement már ki tudja hány ember aki mind ugyanarra jött amire én. És utánam is jön majd ki tudja mennyi (8-16h folynak az interjúk).

Megkérdezik majd abban a szűk 20 percben amit rám szánnak hogy bérigény?


És itt tied a szó.

Mit mondjak?

2020. jún. 26. 16:44
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 300br környékén van a normális. A cégek meg nem mindig a legolcsóbb embert veszik fel. Mert kérhetsz te minimálbért is. Attól még nem leszel alkalmas, kedves munkaügyi troll.
2020. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Mert kérhetsz te minimálbért is"


Jogszerűen nem kérhetek mert diploma kell vagyis a gar bérmint mimimum meg kell adniuk ami bruttó 110 lenne

2020. jún. 26. 17:07
 10/26 A kérdező kommentje:

110 = 210



„Szerintem is 300br környékén van a normális“


Van erre valami alátámasztás bériránytű statisztika akármi vagy csak hasadra ütöttél és mondtál valamit?

2020. jún. 26. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!