Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezzek pénzt online?

Hogyan szerezzek pénzt online?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretnék pénzt gyűjteni, viszont még nem múltam el 18, valamint a vírus miatt meg úgy egyébként is az olyan munkák mint a bébiszitterkedés vagy kertészkedés sajnos nem megoldhatók. Szóval online (!!) szeretnék "gyerekként" pénzt keresni, a leghatékonyabb módszerre vagyok kíváncsi. Már próbálkoztam a redbubble-lel, hogy saját rajzaimat/képeimet nyomtatom különböző tárgyakra, de ez a próbálkozásom kudarcba fulladt. Egyéb ötletek?

2020. jún. 30. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
vatera
2020. jún. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy?
2020. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
20%
Szerintem ez a kertészkedés dolog nem rossz nem nagyon találkozol senkivel max a munka adóval az meg nem olyan kockázatos mintha mondjuk elmész bevásárolni...és ebbe legalább nem a gép elött punnyadsz..mert online munka nincs. Ha lenne mindenki azt csinálná😂
2020. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Legyél instagram influenszer. Ha van sok százezer követőd, simán elkérhetsz egy havi munkás fizut egy reklámért.
2020. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, ez esetben én kérek elnézést. Viszont a leírásban említettem, hogy nem csak a vírus miatt szeretnék Online dolgozni. Más okai vannak, amiket nem tartok fontosnak leírni, mert a válaszokat úgysem befolyásolná. Nem szoktam sokat gépezni, amikor tehetem kimegyek a természetbe, sokszor segítek szüleimnek a kertészkedésben és nagyon szeretek kirándulni:)

Online munka pedig igenis létezik. Rengeteg van, magam is sokat ismerek, csak nem éppen 18 alattiaknak valót. Éppen ezért tettem fel úgy a kérdést, hogy Gyerekként Online lehet-e dolgozni. Remélem így már minden érthető :)

2020. júl. 2. 00:57
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Chaturbate XD
2020. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

"Online munka pedig igenis létezik. Rengeteg van, magam is sokat ismerek, csak nem éppen 18 alattiaknak valót."


Akkor kérlek írd meg őket, mert hetente írnak ki az oldalra emberek kérdést, ahol otthonról végezhető munkát keresnek.

2020. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom az arra vonatkozó kérdések alá. Viszont itt most az a kérdés, hogy gyerekként lehet-e online dolgozni, kérlek ne térjünk el a témától.
2020. júl. 2. 16:05
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!