Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetséges hogy egyes...

Hogyan lehetséges hogy egyes emberek 20-30 éves koruk között eljutnak egzotikus helyekre (pl. thai-föld, miami, mexikó)?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 14:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Gazdag szülők, gazdag pár, puncsosság, legritkább esetben jól fizető állás.
2020. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy, mint akárki más.
2020. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Thaiföldre már nem olyan nagy kunszt eljutni manapság. Utazómajmos vagy egyéb olcsóutazásos oldallal már 500 körül ki tudtok menni ketten egy hétre. Ehhez havi 40ezret kell csak félretenni, két embernél simán kivitelezhető szerintem.

Én nem keresek kiemelkedően jól, az asszony sem, nincsenek gazdag szülők, mégis el tudunk minden évben menni 1-2 hétre külföldre, jobb helyekre is akár.

2020. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Minimál bérből is összejött. Nagyon nem költünk másra nem veszünk drága cuccokat. Kinek mi a fontos félre lehet tenni és jo előre lefoglalni úgy olcsóbb.
2020. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%

"Minimál bérből is összejött."


Persze ha csövesként élsz padon alva, az étkezésedet pedig kukából oldod meg, akkor össze lehet kuporgatni minimálbérből az egzotikus nyaralást.

2020. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen turistás helyen, de Japánban voltunk, 250ből kijött a repjegy, mindennel együtt 600 körül egy hét két főre. Azért az nem irreális egy átlagfizetésből.
2020. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
5. Én a lakasomat is minimál bérből vettem és mellette évi 1-2 tengerparti nyaralasra is jutott igaz nem Thaiföldre csak Görögorszagba,eg Olszországba. Már aprilisba lefoglaltuk a szeptemberi utakat így nagyon olcsó volt. Gyakran mentünk busszal úgy még olcsobb volt és kb tésztan éltünk de ott voltunk és a látnivalókra ittani utakra jutott pénz ami fontosabb volt. De ha nem megyünk minden évben akkor egzotikus helyre is elutazhattunk volna pár év alatt összejön. Nem éltem a padon fekve és nem ettem a kukából. De nem vettem drága dolgokat, nincs autóm, biciklivel járok és a turkálóban veszem a ruhát 200ft/db áron nem 20 000ért. Nem veszem meg csak azt ami kell és otthon főzök nem az utcan eszem. Ha beülök valahova meg nem hivom végig a haverokat nem tudom hány körre. Megelégszem 1-2 sörrel vagy pohár borral. Nincs plazmatévém és aranyláncom sem.....stb de ezek nem is hiányoznak amire szükségem van az megvan és igaz gyerekkorom óta gyűjtöttem rá de a lakás is összejött 20 év alatt hitel nélkül. Figyelni kell mit veszel. Ami felesleges olcsobban is meg lehet oldani azt kell választani és összejön a nyaralás pénz. Kollegám szinten minimal bérből körbe itazta del amerikát. Nincs gyereke, nem iszik alkoholt bem dohanyzik minden hónapban félretesz és minden évben utazik egy masik kontinensre. Nem éhezik csak tudatosan él mert neki ez a fontos.
2020. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Elsősorban gazdag szülők, örökség, ingatlaneladás. De vannak, akik hitelből teszik mindezt, hogy ezekről facebook posztokkal felvágjanak az ismerőseiknek.
2020. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Rólad mond el kritikát ha azt hiszed valaki facebbok posztok miatt utazik a világ masik felére. Irigy vagy. Csúnya betegség. Én örülök ha a kollégam felteszi a fotóit legalabb látom hol járt. :)
2020. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségnek tartom azt,hogy csak gazdag szülők gyermekei engedhetik meg ezt.


Én is rengeteg helyre eljutottam Európában.

Mindenütt lehet olcsóbb szállásokat kifogni.Fontos,hogy jóval, hónapokkal előtte foglald le.

Illetve, a másik,hogy általában azok a helyek, ahol nincs fél panzió vagy teljes, azok olcsóbbak.

2020. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!