Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízható az Online Állás...

Megbízható az Online Állás oldal, ahol Chat Operátorokat keresnek?

Figyelt kérdés

Az interneten találtam ezt az oldalt, elkezdtem beregisztrálni, de azt kérték, töltsem fel a személyi igazolványom képét, de nem tettem. Az oldal rendezett és igényes, de nem találtam semmi elérhetőséget, fel akartam ugyanis hívni őket.

Valaki aki ismeri, van tapasztalata vele, mit tud mondani?

Vélemény az oldalról?

[link]


Előre is köszönöm a segítséget!



2020. júl. 4. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Felteszem a kerdesedet mashogy: “szerinted vajon megbizhato az az oldal, ahol semmi elerhetoseg nincs?”


Meg is valaszolom: nem, mar itt gyanut kell, hogy fogjal. Amit meg hirdet, az hazugsag, balekokat fognak.

2020. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Két napon belül ez a harmadik kérdés, amiben a fenti link van. Ez nekem nagyon reklámszagú :)
2020. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgozom egy cégnek ilyet munkát ami fizet is de már nagyon kezdenek szemetek lenni. Ez vajon ugyanaz a cég?? Nagyon hasonlít a munka leírása.
2020. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ugyanaz lehet átmegyek ide.
2020. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#2 én is most írtam ki egy kérdést ezzel a linkkel... De pont azért mert szerintem kamu az egész...
2020. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add ki a személyes adataid, csinálj selfit ahogy tartod a személyid stb. Ők még az arcukat sem vállalják. Hogy lehetne ez megbízható???
nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!