Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lesz valakiből utazó...

Hogyan lesz valakiből utazó blogger?

Figyelt kérdés

Azt hiszem megtaláltam a számomra megfelelő állást, hogyan induljak el az úton?

Mennyi pénz kell az induláshoz?



2020. júl. 7. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kik azok a magyar utazobloggerek, akik ebbol meg tudnak elni?
2020. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Úgy, hogy utaznak és közben olyan videókat tudnak készíteni, amit sok ember megnéz. Ebből finanszírozzák az utazást + a megélhetést...


magyar példa szerintem erre nincs is - egyszerűen túl kicsi az ország és magyarul videót magyarokon kívül nem fog nézni senki - angolul meg a lakosság 99.9%-a nem tudja felvenni a versenyt az angol anyanyelvűekkel.

2020. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Magyarósi Csaba vlogjait elég sokan követik.

Az kell hozzá, hogy ismert legyél és akkor majd jönnek a megkeresések, ennyi

2020. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Utazd be a világot, és ha már pár családi ház árát elköltötted az utazásokra, valszeg lesz annyi feliratkozód, hogy minimálbéresen meg tudsz élni belőle.
2020. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Először nyerj a lottón.
2020. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

A youtube megfelelő platform ehhez úgy gondolom. Ott sok hazai és külföldi példát látni. Mindenképpen szükséges egy kezdő tőke, sőt, lehet az elején mínuszba leszel, de azt mondják megéri és a dolog behozza magát, csak idő,idő,idő +pénz.

Ha videóra gondolsz, akkor biztosan szükséges lesz egy jó kamerára és mindenféle szuper eszközre, hogy megfelelő minőségben tudd átadni az élményt + igényes utómunkák.

2020. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

#6

Tudnál mondani csak egy magyar példát a "sokból"?

2020. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

magyarósi se ebből él, abban biztosak lehettek, 100-150ezres megtekintésekkel nem lesz senki gazdag.


akiket én nézek, szerintem azok is épp hogy tudják biztosítani maguknak az utazgatást belőle.


#2 -val értek egyet

2020. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem hirtelen Travellina ugrik be.

Alapvetően az első lépés, hogy elkezdj utazni és erről sokat írj, videózz. Ha jól csinálod, lesz sok követőd, ami alapján fogsz kapni szponzorációs megkereséseket. Ha jól csinálod egy idő után eljuthatsz arra a szintre, hogy az utazás teljesen szponzorált legyen és még plusz is marad. De ehhez az elején többmilliót el kell utaznod saját zsebből, hogy megteremtsd a közönséget.

2020. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Vagy AFK légió (Szirmai Gergő) pl. ami magyar, és híres. Szerintem ezt csak hobbiszinten szabad csinálni, aztán ha van bevétel jó, de ha nincs, akkor az sem gáz. Kicsi a magyar piac ahhoz, hogy valakit eltartson csak vlogolásból.
2020. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!