Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi konfliktust hogy...

Pszicho88 kérdése:

Munkahelyi konfliktust hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban kértem fizetés emelést.

A válasz erre nem volt a vírus és egyéb rizsa szövegek miatt.

Konyhán dolgozunk és mi mosogatunk, pedig szakácsok vagyunk és van munka bőven. Ketten 4 ember munkáját végezzük. Mióta fizetés emelést kértem, azóta belekezdtek ezekbe a gusztustalan poénkodásokba, amikre szép válaszokkal reagáltam és nem hagytam magam. Ma mikorra hazaértem láttam csak, hogy a cipőmre egy tollcsík volt vonva. 24 ezer forintos cipő. Állítólag a munkámmal meg vannak elégedve.


Milyen lehetőségek vannak a megszívatásukra?

Az előző emberekkel is ugyanezt csinálták és egyik napról a másikra mondtak fel. Az, hogy ezek után nem megyek be az alap.

Hogy fenyegessem meg őket?


Köszönöm.



2020. júl. 10. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, milyen munkák elvégzésére kötelez a munkaköri leírásod... azt csináld meg tisztességgel, becsülettel, és először keress magadnak egy másik munkahelyet, mielőtt otthagyod a jelenlegi munkahelyedet.
2020. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkaköri leírásban nem szerepel a mosogatás, és béremelés sem jár érte, akkor nincs a részedről mosogatás...
2020. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem mész be akkor nem mindegy?

Egyébként meg az, hogy a főnököd kiadott egy ilyen bizalmas információt és e mellett még zaklatnak is az megsérti a GDPR irányelvet...

2020. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet valamit tenni ilyenkor, amiből káruk származik, vagy amivel meg lehet őket alázni? Holnap fogok vele beszélni telefonon és közlöm ha nem fizet ki, akkor valószínűleg sokkal többet kell fizetnie. 7 napi bérem van csak benn. 4 órában vagyunk bejelentve, de 6-9 órát dolgozunk.
2020. júl. 10. 19:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Van esetleg olyan, aki kölcsönös segítségért cserébe segítene nekem, majd én is neki egy ilyen ügy felgöndörítésében?
2020. júl. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!