Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak jó tapasztalataitok a...

Vannak jó tapasztalataitok a Biztos Kész diákszövetkezettel?

Figyelt kérdés
Szegeden szeretnék diákmunkát vállalni, de nem jutok egyről a kettőre. A biztos kész oldalán láttam diákmunkákat, jelentkeztem is, de csak azt a választ kaptam, hogy nem aktuális. Akkor minek hirdetik? Ezt csinálják már hónapok óta. Érdekelne, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak. Valaki már vállalt munkát rajtuk keresztül? (esetleg szegeden?)

2020. júl. 11. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Adatbázist építenek. A cégek felé tudják mutatni, hogy mennyi regisztrált diák van náluk, illetve szezonon kívül van kit hívogatni, ha épp munkaerőre van szükség.

Ilyenkor nyáron nem csak te akarsz dolgozni, hanem rengeteg diáktársad is. Nekem régebbről az a tapasztalatom (nem feltétlenül ezzel a szövetkezettel, hanem általánosságban), hogy honlapon jelentkezéssel nem lehet munkát kapni. Oda kell járni a nyakukra minden nap, így sokkal több esélyed van. Volt egy nyaram, amit úgy kezdtem, hogy heti egy napot arra fordítottam, hogy aznap végigjártam a város összes irodáját és mondtam, hogy dolgozni akarok. Így sikerült több munkát is kapni, több helyről. Elötte való nyáron, amikor csak otthonról jelentkezgettem nem nagyon hívtak be.

2020. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Futottam bele kamu hirdetésükbe! Mikor elmentem hozzájuk, akkor az a nettó, már bruttó volt. Ezt mikor megemlítettem nekik, csak hablatyoltak, de a hirdetést nem módosították.


Olyan, mint valami "felnőtt" munkaközvetítő. Mindegy, csak menjen valaki rajtuk keresztül, hogy lehessen rajta élősködni.

2020. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Eddig nekem se vált be ez a módszer. Megpróbálom személyesen, hátha sikerül.

2020. júl. 12. 19:08
 4/5 anonim válasza:
Mindenképpen személyesen érdemes ellátogatni az irodába, hiszen a honlapon nem mindig jelennek meg az aktuális munkalehetőségek, ahogyan az első hozzászóló is írta. A tapasztalataimat illetőleg teljes az elégedettségem, a professzionális közvetítők mindenben segítettek, amire csak szükségem volt. 3 éve dolgozom a szövetkezet által.
2023. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 porgyev válasza:
dolgoztam velük tavaly, korrektek voltak, mindig rendesen kifizettek és kedvesek az "UGYIntéző" kollégák is
márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!