Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megcsinálom az Újratervezés...

Ha megcsinálom az Újratervezés Programot, akkor mit dolgozhatok majd?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nézz már meg egy állás hirdetést és rájössz. Semmit.
2020. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretnél és amire felvesznek.
2020. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
elmehetsz vele árufeltöltőnek.
2020. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

15 éve dolgozom a ziparban, mindenféle automatizálásokra írok programokat (vállakozás). A vírus engem is megfektetett, mivel lelőtték a projectem ezért hipphopp állás nélkül maradtam. Kínomban én is nekimentem ennek az újratervezésnek. Az eleje szerintem dögunalom kb mesemondás. Gundel Takács Gábor nagyon jó, de az anyag sajnos unalmas. Viszont utána szerintem vannak tök jó dolgok. Sosem foglalkoztam webes dolgokkal de ebből tanultam egy csomó mindent. Aki nem foglalkozott soha előtte programozással az szerintem meg lesz lőve, mert elég nagy lépésekkel halad a tanfolyam, de ettől függetlenül szerintem van benne érték.


Annak aki nem tud magával mit kezdeni annak sokkal jobb ha ezt csinálja, mint ha semmit. Elhelyezkedni szerintem nem lehet vele, de alapismeretek ad.

2020. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4: Gundel csak az 1. részben van, amit érdemes egy az egyben kihagyni, mert bullsit.
2020. júl. 12. 21:23
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Tök jó, hogy megírtad. Mondjuk ha olvastad volna a kommentem akkor megspórolhattad volna.
2020. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Honnan tudjam, hogy neked mi számít az elejének? Nekem az első 4 lecke, az első 3 tesztje 10/10-es lett, a negyediké 8/10-es és az ötödiktől élesednek a dolgok.
2020. júl. 12. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Azt dolgozhatsz, amit a program nélkül is dolgoznál. Nincs összefüggés.
2020. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
A Mekiben süthetsz krumplit.
2020. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sikeres lesz a záróvizsgád, akkor jelentkezhetsz tovább tanulni államilag támogatott képzésekre. Ha azok közül valamelyiket elvégzed szerintem több esélyed lesz. Én is ezt tanulom/próbálom orrba-szájba több kevesebb sikerrel. De igyekszem nem feladni. Amúgy ha csak simán záróvizsgázol és sikerül, de nem jelentkezel tovább, kapsz 1 tanúsítványt, hogy elvégezted ezt a tanfolyamot, de ez édes kevés az elhelyezkedéshez infós területen :/
2020. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!