Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Művelődésszervező(andragógus)...

Művelődésszervező(andragógus) végzettséget mennyire tudtátok,lehet hasznosítani a munkában?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Semennyire. Már akit én ismerek.

Elment au-pair-nek, aztán az ott szerzett nyelvtudással dolgozik irodai asszisztensként pl.

2020. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2003 környékén végeztem volna,ha azt a szakot választom.Csak érdekel,mi lett volna,ha másképp döntök.Amúgy miket tanulnak?Inkább magolós szak ez?Sok fogalmat,definicót kell bemagolni,meg sokat olvasni?
2020. júl. 13. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Részleteket nem igazán tudok, de úgy összességében a büfészakok csimborasszója


#1

2020. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen hallottam.Meg van olyanok is akik tulajdonképpen úgy emlegetik,hogy érettségi felsőfokon.Mikor én végeztem középsulival nagyon felkapott volt.Művelődési házakba,kultúrházakba,azért gondolom jó ,ha van.Persze az sem sikerül mindenkinek.Van ,aki meg azért ment csak abban az időben,hogy elmondhassa,hogy diplomás.
2020. júl. 13. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Én inkább vállalom, hogy csak erettsegim van, mint egy olyan diplomám, ami annyira semmire sem jó, hogy azt sem tudják az emberek, met takar.
2020. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekelne,hogy mit tanulnak egyetemi szakon.Miben mások a tárgyak,mint a főiskolai szakon?
2020. júl. 15. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
5/6 Minden diploma jó valamire, akiknek nincs, azok áltatják magukat azzal, hogy inkább csak egy érettségi. A főiskolán nagyon sok klassz tantárgyat tanulhatsz, amiből mindig sok dolgot lehet hasznosítani az életben, megtanulsz gondolkodni. El lehet menni műszaki, vagy gazdasági területre is, a nagyobb pénzkereseti lehetőség miatt, a kérdés az, hogy örömödet leled-e abban, amit tanulsz és amiből a későbbiekben majd megélsz. Túlkínálat van ma mindenféle szakmában, talán csak tanárokból, rendszergazdákból van hiány ma Magyarországon. Én azt mondom mindenki olyan felsőoktatási intézménybe menjen, ahol majd jól érzi magát és olyan szakot válasszon, ami érdekli, az iskola ne legyen kínszenvedés.
2021. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!