Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehez ilyen munkahely...

Mennyire nehez ilyen munkahelyet talalni?

Figyelt kérdés

A hugom vegzettsege 8 altalanos + kereskedelmi okj szeruseg.


Hetfotol-pentekig dolgozna, max ket muszakban, mert van egy keteves gyereke.


Mondtam neki, hogy az irodai melok tobbsege ilyen vagy akar egy muszakos, szoval valamibol engednie kell. Edesanyank tartja el, de mikor mar betolti a kicsi a 2, akkor kap majd kb 25 ezret, ami semmire nem eleg. Engem felettebb zavar, hogy anyamon log, de hugom szerint tuti talal ilyen munkat.


Kecskemet mellett lakunk helyileg.



2020. júl. 14. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye te sem gondoltad komolyan hogy bármilyen irodai munkánál szóba állnak vele 8 általánossal?
2020. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen végzettséggel nehéz. Közel lehetetlen.
2020. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem kapna irodai munkat, azert irtam, hogy valamibol kene engednie.


En nem elek veluk, elkoltoztem harom utcaval odebb, mert mar evekkel ezelott meguntam a hugom dolgait.

2020. júl. 14. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Az a gond mindenki irodában akar lenni meg könnyű munkát akarnak. Még érettségivel is nehéz.
2020. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két műszakos még találna, de irodait? Nem.
2020. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!