Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Július 15-én kaptam egy...

Július 15-én kaptam egy tájékoztatót, hogy 24-én zárva lesz az iskola ahol közalkalmazottként dolgozom. Mi a teendő ilyen esetben, hiszen a 15 nappal előtte való értesítést sokadszorra veszik semmibe?

Figyelt kérdés
Milyen szervhez fordulhatok, mert engem ez nagyon hátrányosan érint, hogy nem képesek a szabadság kiadásásának idejéről időben szólni, immár sokadik alkalommal vagy megtagadhatom, hogy szabadságot adjanak ki arra a napra mivel nem szóltak időben? hogyan működik ez a dolog?

2020. júl. 15. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Mennyiben érint hátrányosan, hogy NEM kell dolgoznod, fizetést meg kapsz érte? A szabid nagy részével úgyis a munkáltató rendelkezik.
2020. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyiban, hogy nem tudok arra a napra már programot tervezni pl. orvoshoz menni mivel hosszú a várólista
2020. júl. 16. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
És ehhez az alapítványi iskolának mi köze van?
2020. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szó sincsen alapítványi iskoláról itt
2020. júl. 16. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!