Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik mestert érdemes választ...

Melyik mestert érdemes választanom?

Figyelt kérdés

Turizmus-vendéglátás alapszakkal néztem a marketing mestert, valamint a vezetés-szervezést. Jobban tetszik, meg jobban eltudom képzelni miből is áll egy a marketing, mint sem egy vezetés-szervezés szak. Ettől függetlenül nézegettem azt is.

Esetleg, ha valami más tipp van, szívesen fogadom. Pénzügyes mesteren is gondolkoztam, de nem vagyok túl jó a pénzügyi részekből, alapszakon is vért izzadtam a kötelező pénzügyi tárgyakkal.



2020. júl. 16. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Gazdinfó mestert.
2020. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A marketinggel az a baj,hogy ott nagyon kell a tehetség is.


Én neked inkább az ellátási lánc menedzsment MSC-t javaslom.Plusz két nyelv folyékonyan.Ezzel nem lenne gondod a munkaerőpiacon.


De a vez.szerv sem rossz, de ott is fontosak a nyelvek.

2020. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tehetség alatt mit értesz? Csak mert, ahogy elnéztem a többi msc mintatantervet is (pl ellátási lánc) hát ott is bőven van olyan, amiről nem gondolnám hogy értek hozzá vagy van hozzá érzékem feltétlenül. :/
2020. júl. 16. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:

A corvinusos vezszerv jó képzés, én azt ajánlom.

Az ottani pénzügyet vagy bármit, aminek sok köze van a számvitel képzéshez semmiképp sem!! :D (komolyan.)

A marketingről kevés tárgyat láttam, azok alapján nem tűnt vészesnek.

2020. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a marketingnel a tehetség alatt azt érti hogy kreativitás, érzék hozzá.


Amúgy én ellátási láncra járok remélhetőleg tényleg beváltja a hozzá fűzött reményeket. Egyébként az alapszakom nem közgazdasági hanem közigazgatási tehát eléggé más terület. De tőlem legalább emiatt nem állnak messze a jogszabályok és szerintem ez egy igen nagy előny a versenyszféraban is

2020. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!