Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg igaz, hogy a meghirdet...

Tényleg igaz, hogy a meghirdetett közalkalmazotti állásokra nincs értelme jelentkezni, mert meg van rájuk már az ember csak kötelező meghirdetni őket?

Figyelt kérdés
Ismerős, rokon stb. tölti be az ilyeneket szóval kb. lehetetlen bejutni ?

2020. júl. 17. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Aktatologatóknál, kényelmes melójú irodai aktagyártóknál többnyire igen. Piacképes vagy hiányszakmáknál pedig nem.
2020. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó. Én voltam hr-es közintézményben, ott a meghirdetett állások kb. 80%-ára nem volt meg az ember. De olyan is volt, hogy egy meghirdetett állásra volt olyan jelentkező akit "fentről" nagyon megtámogattak és erősen ajánlott volt felvenni.

Olyan eset ritkán volt hogy kamuból hirdettünk állást.

2020. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van, ezt nem lehet tudni még a pozícióról sem vagy az azt igénylő tudás alapján sem. vannak például olyan pozíciók, ahol határozott időre szól a szerződés, és a cég meg van elégedve egyébként azzal, aki eddig végezte, de tulajdonképpen kötelező újból megpályáztatni. szóval nem feltétlenül csak a protekciós, aktatologatós munkákra lehet meg a befutó, hanem tudást igénylőeknél is. meg kell próbálni, ha az ember megfelel és szeretné azt a munkát...maximum nem őt választják.
2020. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
20 év közigben eltöltött múltammal azt mondom erre: 90%ban már megvan az ember akkor, amikor még meg se jelent a hirdetés.
2020. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azért van mert ezeket az állásokat kötelező meghirdetni. Viszont ami felkerül pl. a profession-re is, nem csak a közigállásra, az általában valós hirdetés, tènyleg keresik az embert.
2020. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

", tènyleg keresik az embert."


Ja. annyira keresik hogy vagy 50 olyan jelentkezésem volt amit még csak válaszra se méltattak pedig a kiírásnak mindenben megfeleltem.

Most akkor mennyire is keresik? itt vagyok én egy diplomás referenciás 20 éve a pályán levő ember aki beadja a pályázatot -és 1 soros választ nem érek meg? A kiírásnak 100%ban megfelelek.

Akkor mennyire is keresik?

2020. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!