Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van elvárva a magyar...

Miért van elvárva a magyar fiataloktól hogy költözzünk Budapestre szívni az albérlet meg ingatlanárakkal?

Figyelt kérdés
Képzetlen vagyok, így csak segédmunka jöhet szóba. Hiába a jobb fizetés, ha a fos garzon is méregdrága. Az albérleti formája is. Semmivel sincs az ember előrébb mint mondjuk Borsod megyében. Ahol kevesebb a bér, de az albérlet ingatlanár is kevesebb, sokkal kevesebb...
2020. júl. 17. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező pestre menni, nem várja el senki. Ha mégis odamész, akkor szobát bérelj, ne egész lakást. Lakást lehet akár 2 haverral közösben. Lehet agglomerációban is lakni, ahol jóval olcsóbb. Esetleg lehet más dunántúli megyét is nézni.
2020. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Tanulj és akkor megengedheted magadnak. Nincs elvárva, lehetsz csóró is, csak lehet, hogy nem érdemes.
2020. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Hagyjatok mar, 'Sef fiu' meg ezust kuvasz meg a f*sztudja hanyadik idiota nick-en meg mindig ugyanaz a baromallat hergeli a nepet.
2020. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

"Tanulj és akkor megengedheted magadnak."


Én tanultam. 6 év egyetem, mesterdiploma, 2 felsőfokú és egy középfokú nyelvvizsga. Eredmény: havi nettó 140 ezerrel honorálja az állam azt, hogy gimnáziumi tanár vagyok teljes munkaidőben.


Kérdező, épeszű ember nem Pestre megy, hanem el ebből a beteg országból. Én is azt fogom tenni, amint lesz annyi pénzem, hogy a kauciót le tudjam tenni Németországban.

2020. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha ez így van az nem az állam hibája.
2020. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
???
2020. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
3 nyelven beszélsz és 140et keresel. Bocs, de ha 2 diplomával a sarkon koldulsz, az miért a rendszer hibája? Segíts magadon!
2020. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Nehogy már az én hibám legyen, hogy tanár vagyok. Ezért tanultam 6 évig.
2020. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

MMB

Már Megint Balázs..

2020. júl. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Tegnap még BP-en akartál PC szervizt nyitni, ma meg képzetlen segédmunkás vagy?
2020. júl. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!