Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Léteznek még inkubátorok...

Léteznek még inkubátorok programozók nak, szoftverfejlesztőknek? Szerintetek mennyire érdemes ilyesmibe pénzt fektetni, akár Magyarországon?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Itthon annyira nem megfizethetetlen a lakhatás, hogy erre nagy igény legyen. A szilícium völgyben és hasonló helyeken ez azért működik, mert egy kezdő programozó, startup tulajdonos képtelen megfizetni az ottani lakhatást, viszont muszáj, hogy közel legyen a "tűzhöz"
2020. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz és igazad van...

Viszont a szilícium völgyben, ott dolgoznak mellette?

Vagy csak a saját projekten?

Mert ha utóbbi, akkor szerintem mindegy, hogy az albi 3000 dollár vagy "csak" 150000 forint.

2020. júl. 18. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itthon mindegy, hogy Mucsaröcsögén vagy Budapesten dolgozol éjjel-nappal a projecteden, pont ugyanolyan távol vagy a tech világ nagyágyúitól, befektetőitől. Én nem látom, hogy itthon olyan hatalmas igény lenne inkubátorházakra, de ez csak a saját véleményem.
2020. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet egy olyan szolgáltatással, hogy bizonyos kereteken belül maradva, az inkubátor tulajdonosa a projekthez szükséges anyagi kiadásokat is állja?


Amúgy szerintetem azért Sopron, Esztergom és Budapest jobbak mint egy Borsod.


Meg ha valaki a projektjére akar teljesen koncentrálni, attól még nem terem a hűtőjében kaja, ha egy zsákfaluban lakik és ezzel is spórol.

Mert a nulla jövedelem, az nulla.


Egy modern, nagy inkubátorház, egy jobb környéken arra is jó, hogy egy kisebb csapatot összecsiszoljon...

2020. júl. 18. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Vágj bele, lehet, hogy bejön, lehet, hogy nem.
2020. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan mi lenne az üzleti modell?
2020. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!