Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő alatt találtatok...

Mennyi idő alatt találtatok állást egyetem után?

Figyelt kérdés

Én jogon végeztem mult héten és már előtte beadtam pár helyre a jelentkezést, de persze semmi válasz, sajnos nagyon kevés álláslehetőség van, most főleg, de úgy általában is.

Persze ez csak az én szakom, lehet máshol teljesen más.

Nektek az utolsó záróvizsga után mennyi idővel sikerült állást találni? Jöhet bármilyen szak.

Én egy félévet adnék magamnak, de lehet több is lesz.



2020. júl. 20. 15:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Én eleve ott folytattam, ahol a szakmai gyakorlatot csináltam.
2020. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy év volt nekem is. Pedig mentem volna már betanított munkára is, csak a közlekedés miatt nem jött össze.

Viszont utána ugyanoda vettek fel, ahol nagy gyakorlaton voltam, mert pont elment egy kolléganő.

2020. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
másfél év, de végül csak külföldön. ez már 16 éve volt, nem tudom, hogy most jobb vagy rosszabb-e a helyzet, de persze sok egyébtől is függ, nekem például szerencsém volt.
2020. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
10-11 hónap.
2020. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

9 hónap, természettudományi bsc.

Volt közben, már egyetem alatt elkezdett részmunkaidős melo, szóval eléggé válogatósan kerestem, de szerintem amúgy sem lett volna gyorsabb.

2020. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Már fél évvel a diploma előtt megvolt az állásom. Picit korábban volt egy beadandó feladat, esettanulmányt kellett írni egy szabadon választott cég marketingstratégiájáról. Én kiválasztottam egy céget, ami szimpatikusnak tűnt, megkerestem őket, sikerült összeismerkednem a marketing igazgatóval és tök sokat segített. Aztán amikor elkészült a feladat, megkérdezte, hogy nem akarok-e náluk dolgozni.
2020. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
2 hónap. Pedig egy semmiresejó bölcsész szakon végeztem.
2020. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó félévben elkezdtem gyakornokként dolgozni egy cégnél, diploma után felvettek állandóra (számvitel területre). Párom jogász, ő ugyanígy csinálta.
2020. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Diploma elötti félévben ez volt a második gyakorlati helyem. Azóta itt vagyok.
2020. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Államvizsga után 1 nappal mentem egy fos alkalmi munkára ez kb. 2 hónapig tartott utána munkaügyre beregisztráltam csak úgy, első helyre felvettek még aznap azóta ott vagyok. Igaz semmi köze a végzettségemhez, de nem bánom.
2020. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!