Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy alacsonyabb szintű vezetőt...

Egy alacsonyabb szintű vezetőt mi motiválja hogy gyakorlatilag 0-24-be ugráskész legyen a cégnek, ami felmarkolja a nagy pénzt neki meg dobnak egy kis koloncot?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy tudja mi a különbség a kolonc és a konc között.
2020. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valóban elírtam. Van ilyen. Ennek ellenére áll a kérdés. Ha lehet továbbá kötekedés mentesen.
2020. júl. 29. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Egyébként lehet, hogy hosszú távban gondolkozik, bármilyen hihetetlennek hangzik is. Az más kérdés, hogy lesz-e eredménye, vagy később leszarják a hűségét és szorgalmát.
2020. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Az éhezés, a számlák, lakástörlesztő fizetésének kötelezettsége, hogy ne kellejen a telet a híd alatt tölteni. Ezek nagy motiváló erők. És még így is jobb a helyzetem, mint a gyártósori munkásé aki az éjszakákat végigmelózza. Mondjuk én nem vagyok 0-24-ben ugrásra készen. Hülye nem vagyok és szám is van. Céges telefont se veszem fel a munkaidőm utolsó 10 percében, azon kívül meg alapból ki is van kapcsolva.
2020. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Ami számodra kis kolonc az az alacsonyabb szintű vezetőnek nagy pénz.

Például ha ez az ember kap havi plusz 100 ezret mert havi 200-at keresett eddig akkor nagy pénz. Ha valaki más kap havi 100-at de havi 1 milliót keres akkor már nem olyan nagy pénz.

2020. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam olyan cégnél ahol középfokú végzettséggel lehetett cégautóhoz jutni középvezetői pozícióban. Csupán annyit kellett tenni, hogy mindig 99,5 százalékon kellett tartani a hatékonyságot. ( papíron ) Akkor is ha 0-24-ben ment a gyártósor és akkor is ha 10 órát állt vagy fél nap selejtet gyártott.

És az a fránya excel tábla mindig 99,5-t mutatott.

2020. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előrelépés lehetősége. Hogy nem csak a mának él, a mai napra gondol, hanem hogy 5-10 év múlva hol lehet majd a ranglétrán.
2020. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van aki karriert épít, van akinek kell a pénz, van akinek nem rossz a munkája (tudom, ez a leginkább hihetetlen lentről nézve), de még akár az is előfordulhat, hogy az a konc nem is olyan kicsi...
2020. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem a karrier lehetősége vonz, ahhoz hogy felsővezető legyek, 5-10 év vezetői tapasztalat kell. Csak úgy nem lesz manapság senki felsővezető. Aztán persze van akinek a pénz a fontos, hogy most azonnal. Szerencsére én türelmes vagyok és jól bánok azzal ami van.
2020. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem, hogy egy középvezetői fizu elég lehetne ahhoz, hogy rámenjen a melóra az életem. Mennyit kapnak ezek a vezetők? 4-500 ezret? És ezért kéne haptákban állni 0-24? Haha, persze.
2020. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!