Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az állást meghirdetők miért...

Az állást meghirdetők miért nem adják meg az elérhetőségüket? És miért nem írnak konkrétumokat az állással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Sok esetben azt látom nincs leírva pontosan mit kell csinálni, hány órában a 2 műszak mit jelent éjjel, nappal vagy de., du.? Nincs óraszám, bér sem megjelölve. Miért? Nem tudja az ember mire is jelentkezik. Ezek mellett miért nincs név, tl. szám megadva? Régebben ki volt írva cégnév, név és elérhetőség, onnan tudtam mindig, hogy korrektek és valóban embert keresnek, nem csak adathalászok vagy kamuk. Vagy ennyi kamu álláshirdetés volna?


Ti mit tapasztaltok?



2020. júl. 30. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt általában az agyatlan munkaerő közvetítők szokták csinálni. Van amikor nem adják meg a város nevét se. Be kellene záratni az összeset.
2020. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy közvetítő, vagy rosszabb hírű cég (vagy szimplán nem írják ki mert más sem). A telefonszám meg kb azért nincs kint mert sok világtalan hívogatná őket mindenféle értelmetlen dologgal.

Az én munkahelyem is hirdet pl facebookon is. Ami ott megy komment szinten az valami mélytragédia. Nem csodálom, hogy nem akarná ennek senki kitenni magát telefonon.

2020. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírű cégek csinálnak ilyet. Amúgy én se tartom fair dolognak, hogy kb 1 mondatos hirdetésre kiadjam magam (önéletrajz, fotó, elérhetőségek). Bár találkoztam az elentettjével is. Ott leírták, hogy van túlóra és hosszú távra keresnek embert, ezért ne akarj szülni menni. Persze ezzel a hirdetessel 2-3 havonta mindig találkozok, szóval ez se túl jó omen, de legalább őszinték.
2020. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!