Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak fizetésből, albérletben...

Csak fizetésből, albérletben élve, egyedülálló nőként hogyan lehet saját lakást venni?

Figyelt kérdés
Ti, más hogy csináljátok? Hogy csináltátok?
2020. aug. 11. 05:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pont ugy ahogy nem nokent. Dolgozol, felre teszel, esetleg a felre tett penzbol befektetsz, varsz, meg tobbet varsz, kigyulik a hitelhez szukseges alap, hitelt veszel fel es meg is vagy
2020. aug. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem egészen értem a kérdést. Pénzből. Ha nincs elég akkor hitelből. Ha nem kapsz akkor sehogy.
2020. aug. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
76%
Félre kell tenni rá.
2020. aug. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Nehezen, esetleg, ha közben örökölsz. Spórolásból szinte sehogy. Mennyit keresel kérdező?
2020. aug. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy csinálom, hogy lekötöm minden hónapban a megtakarításomat és mikor összegyűlik egy lakásra, akkor veszek.
2020. aug. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
17%
Gyere össze egy olyan pasival, akinek van egzisztenciája.
2020. aug. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%

"Én úgy csinálom, hogy lekötöm minden hónapban a megtakarításomat és mikor összegyűlik egy lakásra, akkor veszek."


Mennyit tudsz lekötni havonta? Mennyi kamatot kapsz rá? Talán a prémium állampapír "fizet" a legjobban, az 3 év lekötés mellett 4,40%, nem túl acélos. Van ennél jobb?

2020. aug. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
17%

"Gyere össze egy olyan pasival, akinek van egzisztenciája."


Csak arra várnak, hogy oda bútorozzon.:D

2020. aug. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
87%

Nézd én balatoni vagyok, abból is az egyik felkapottabb városból való. Nem akarom kiírni melyik de azt el tudom mondani hogy a lakás ház árak az egekben. Kis Panel 35 millió és hasonló dolgok... Album 150+rezsi átlagban. Na én 2016 óta kezdtem el dolgozni ebben a városban mivel ez a szülőházam és minden ideköt, éltem Pesten is az egyetem alatt de nekem nem jött be.


Hiába felelősségteljes munkám volt nem fizettek meg. Olyannyira nem hogy ha akartam volna sem tudtam volna elköltözni otthonról egyedül albérletbe sem! Olyan durvák az árak és olyan szar a fizu.


Fogtam magam és nekiálltam egy másik szakmát tanulni amivel jól tudok majd keresni és közben kijöttem külföldre. Én így oldottam meg ezt a helyzetet. Azért vicces hogy itt kint simán eltartom magam albérletben még félre is teszek otthon meg az albérlet díjat se tudtam volna kifizetni egyedül nem hogy rezsi kaja plusz tartalék. Nagyon gáz ez az egész.


Javaslom neked is a külföldet ha tőkét akarsz magadnak az induláshoz. Vagy.. szakma váltás.

2020. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
87%

Nem értelek, mennyiben másabb a helyzet attól, hogy nö vagy?

Egy férfinek ugyananyi esélye van ilyen helyzetben, mint egy nönek. Ha normális munkahelyed (végzettséged) van, és nem pazarolsz, akkor tudsz spórolni, ha meg nincs se végzettséged, sem normális munkád, és nem is figyelsz arra, mennyit költesz, akkor semmi esélyed!

2020. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!