Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatok hosszú távú...

Hol találhatok hosszú távú fordítás/tolmácsolás munkát,amit home office-ból végezhetek?

Figyelt kérdés

Régóta keresek,de nem találtam olyat,amit végezhetnék otthonról.

A fordítóirodákról rengeteg rosszat hallottam,ennek ellenére végső elkeseredettségemben írtam párnak,de mégcsak nem is válaszoltak.. :(

Fontos lenne,hogy home office-ban tudjam csinálni,mivel járok mellette egyetemre.Emiatt főállású munkát csak iskolaszünetben tudnék elvállalni,viszont a tandíjat muszáj kifizetnem,és mindenképpen fordítani szeretnék hosszútávon.

Ha valaki tudna segíteni nekem nagyon hálás lennék!

(Angol-magyar magyar-angol).



2020. aug. 12. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kb lehetetlen küldetés.


Mivel elég sokan vannak, főleg manapság akik szeretnének otthonról dolgozni, és relatíve elég sokan vannak akik vannak olyan magas szinten idegennyelvből hogy tudjanak vállalni ilyen munkát.

2020. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Egy spanyollal király lennél freelancer oldalakon.
2020. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Haver home office munka mellett ugyanezt csinálja, de egyéni vállalkozóként. Vannak referenciái, plusz hirdeti magát. Alkalmazottként nem nagyon fognak így foglalkoztatni.
2020. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem írnak vissza? Kérj egyenesen próbafordítást, arra szerintem reagálnak, vagy hívd fel őket telefonon.
2020. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!