Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KPMG-hez jelentkeztem 1...

KPMG-hez jelentkeztem 1 hónapja pályakezdő auditor és pályakezdő banki auditor pozíciókra (igen külön volt a kettő meghirdetve). Volt már telefonos HR-es interjú és számviteles teszt is, ami 93% lett. Lehetséges, hogy így se hívnak be interjúra?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön töltöttem ki az online számvitel tesztet, azóta semmi.

#audit #KPMG #bankiaudit
2020. aug. 12. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges.(A HR-es interjú szimpátia/válaszok megítélésének kérdése is illetve nem "várják össze" a jelentkezéseket)


De a KPMG vissza szokott ebben az esetben jelezni (minimum úgy, hogy átállítják a rendszerben a pályázatod állapotát, amiről küld a rendszerük e-mailt.)

2020. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez a 93%, ez önmagában nem ad okot reménykedésre, hogy legalább egy személyes interjúra behívnak? :/ Illetve lehet számítani még más tesztekre is? Hány körös az interjú?
2020. aug. 13. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy jelenleg 3 az "univerzális" a ( teszt - telefon - Videóinterjú)


"ez önmagában nem ad okot reménykedésre, hogy legalább egy személyes interjúra behívnak?"


Írtam, hogy vissza szoktak minden esetben jelezni, így biztos, hogy nem "dobtak ki" még a folyamatból, ha nem kaptál semmit.


"Illetve lehet számítani még más tesztekre is?

A teszteket egyszerre szokták kiadni, de néhány esetben vannak az interjún "tesztszerű" kérdések, de erről szólnak az interjú előtt.

2020. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lett azóta valami kérdező?


(Csak hogy más is informálódhasson) :)

2020. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, felvettek :)
2020. aug. 30. 13:20
 6/8 anonim válasza:

Gratulálok! :)

Írtam privát üzenetet, remélem nem baj, nagyon hálás lennék, ha meglesnéd majd, ha lesz időd. Köszönöm előre is. :)

2020. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Wow, gratulálok kérdező. Én nyáron elbuktam a személyes interjún, így itt már biztos nem fogok dolgozni, de neked sok sikert, a lehető legjobb helyre jutottál be :)
2020. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hoppál Csenge válasza:

Szeretnék én is jelentkezni, esetleg tudnál pár szót mondani arról, hogy milyen feladatok voltak a tesztben vagy miket kérdeztek? :)

Nagyon köszi a segítséget! :)

2022. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!