Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezés épp nem toborzó...

Jelentkezés épp nem toborzó multihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelentkezni szeretnék egy magyarországi multi céghez. Jelenleg nem toboroznak alkalmazottat, azonban éveket éltem az anyaországukban, diplomát is szereztem ott, és beszélem a nyelvüket ami itthon nagyon ritka. Úgy gondolom tökéletesen illenék oda, és szükségük lenne rám, és én is szeretnék ott dolgozni.

Még '19 végén egy tanárom ajánlotta is hogy menjek oda mivel szóltak neki hogy hajtson föl hallgatókat, de épp külföldön voltam (az érintett multi anyaországában)


Arra gondoltam küldök nekik egy emailt motivációs levéllel cv-vel 3 nyelven és nyomtatva is elküldöm ugyan ezt a levélben.


Mit gondoltok, van értelme? Veszíteni nem veszítek semmit.



2020. aug. 13. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég az email.

Esetleg nézd meg az EU-s karrier oldalukat, hátha ott van fent hirdetés...

2020. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!