Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatalok akik nem tanultak...

Fiatalok akik nem tanultak tovább: mit dolgoztok most (ha dolgoztok) mit csináltok? Megbántátok, hogy nem mentetek egyetemre?

Figyelt kérdés

Én sem mentem.

Nem érzem magam elég okosnak hozzá és féltem sajnos..

Most meg egy gyárban kínlódok és szidom magam mekkora lúzer vagyok, hogy ennyire félek az újtól, a változástól és emiatt nem lépek..



2020. aug. 13. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
És miért nem lépsz? Sereg, rendőrség, targonca OKJ, C-s teher jogsi, bármi?
2020. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Lány vagyok egyébként.

Azért mert könnyebb a komfortzónámon belül élni, mint kilépni belőle..

2020. aug. 13. 15:47
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Pedig, lehet, hogy először kényelmetlennek tűnik, de utána nagyon izgalmas, ha kilépsz és mindig új dolgokat próbálsz meg/ki. Én is ilyen voltam, de mostmár kicsit olyan, mint egy extrém sport (én is nagyon introvertált voltam/vagyok), de tud adrenalint adni és az önbizalmad is növeli.
2020. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2020. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Katonaként annyit keresnék, mint most a gyárban..
2020. aug. 13. 16:26
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
De katonaként 90% vagy ingyen van a gyógyszer, ellátás a Honvéd kórházban, lakhatási támogatás/lakás, utazási kedvezmény, ruhapénz, és biztosabb a melód és a nyugdíjad. És nem olyan unalmas robot az élet.
2020. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom alkalmas lennék-e rá..
2020. aug. 13. 16:45
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
ha van elég pontod,előtted az élet,
2020. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

Ne őrlődj emiatt, hogy nem mentél egyetemre. Szart sem ér manapság az egyetem, bárki bármit mondd, ez az igazság.

Én is elvégeztem az egyetemet és most megyek burkolónak tanulni, mert a fizetésem többszörösét is meg tudom úgy keresni.

Tanulj egy piacképes szakmát amivel lehet maszekolni, légy egyéni vállalkozó és sokkal többet fogsz keresni, mint a diplomások!

2020. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Előző hagyjad már az örökös burkoló dumádat. Nagyon unalmas vagy már.
2020. aug. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!