Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociológus vagy szociálpoliti...

Szociológus vagy szociálpolitikus diplomával önkormányzatoknál vagy közvélemény kutató cégeknél mennyit lehet keresni,és mennyire könnyű elhelyezkedni?Illetve ezeken kívűl ilyen végzettséggel mely helyeken lehet még elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Engem speciel ezek a társadalomtudományok érdekelnek,és elég vegyes kritikákat hallok,egyesek szerint büfészak,mások szerint meg ha nem is kiemelkedően de például közvélemény kutató cégeknél elég jól lehet vele keresni,de mi az igazság?Mennyit lehet keresni,és mennyire könnyű elhelyezkedni?

Na és az én felsoroltjaimon kívűl hol dolgoznak még ezekkel a képesítésekkel?

(Főleg szakmabeliek véleménye érdekel,vagy olyané,akinek a szűk ismertségi körében van ilyen képesítésű személy)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 26. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Garantált bérminimumot adnak. Ne menj ilyen szakokra. Ne járj te is úgy, mint én..

NKE-n végeztem, most megyek estire szakmát tanulni.

2020. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%
Szia! Bárhol el tudsz helyezkedni ilyen szakmákkal, de megfizetve sose leszel. (másodéves szocmunkas vagyok köszhelo)
2020. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szocmunkás meg a szociológus mióta ugyanaz?
2020. szept. 23. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!