Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetésemelés vagy munkahely...

Fizetésemelés vagy munkahely váltás? Melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés
Tavaly váltottam munkahelyet, tavaly 200 nettóval vettek fel. Azt tudni kell, hogy ennél a cégnél nincsenek rendszeres éves béremelések senkinek. Legalább 3 munkakört viszek egyedül, grafikai melók, videószerkesztések, online értékesítési stratégiai tervezések, kampányfelügyelet stb. Nem a feladatok sokasága zavar, mert szeretem a munkámat és el is tudom végezni, de úgy érzem nagyon kevés ennyi munkáért ennyi fizetés és egyre nehezebben is élek meg belőle, hogy minden egyre drágább. Legalább 100 ezres emelés az amivel még maradnék itt, reális ekkora fizetésemelést kérni, vagy abszolút elképzelhetetlen, hogy megadnak ennyit? Ha nem jön össze váltáson is gondolkoztam. Sajnos az angol nyelvtudásom eléggé megkopott az évek alatt mivel nem használtam, így jobb munkát nem tudtam találni magamnak. Ha újra szintre hozom a nyelvtudásom, találhatnék ettől jobb munkát? Hasonló munkakörben mekkora fizetésre számíthatnék 2-3 év tapasztalattal?

2020. aug. 29. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Veszítenivalód nincsen, kérjél, ha meg nem adnak akkor keresel másikat. (nem fognak adni, mert SAJNOS ott lesz 3 másik, aki ismét 200e-ért elvállalja, ez a baj ezzel az országgal.)

Teljesen rendben lenne a 300e, de ilyen munkakörben inkább a 400e nettó lenne a reális.

2020. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először kezdj el keresgélni, és kezdd el az angolodat fejleszteni. Ha valahova felvesznek több fizetésért, állj oda a főnök elé, hogy ha megadja ugyanazt, akkor maradsz, ha nem, akkor váltasz. Nagyon valószínűtlennek tartom, hogy csak úgy jófejségből egy lépésben 50%-al emelnének a fizudon.
2020. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Neked nem fog emelni annyit akkor sem ha elmész, de az utódod lehet hogy megkapja majd az általad igényelt összeget. Ilyet már több helyen láttam és a mai napig nem értem miért van ez a munkáltatói hozzáállás.
2020. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
A munkáltót szempontjából gondolkozz. Ér annyival többet a munkád, mint egy évvel korábban? Kétlem, akkor meg nehezen fogják megadni.
2020. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik helyet, hozd fel az angolod. Itt nem fognak ennyit emelni.
2020. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A magyar az egyik legszarragóbb nép a földön, nem fogja megadni. Amit tanácsolok az új helyen egyből ezzel a bérigénnyel nyiss és döntsék el.
2020. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!