Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Évi 1-1,2 millió megtakarítás...

Évi 1-1,2 millió megtakarítás ér valamit?

Figyelt kérdés
28N. Albérletben élek, szobát bérlem csak.

2020. aug. 31. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Hasonlóan vagyok kérdező, nagyjából évi 1,5-1,7 milliót tudok spórolni. Hogy értelme van-e? Ki tudja. Viszont inkább legyen, bármikor jól jöhet. Mondjuk az ingatlanárak szerintem sem fognak csökkenni, nőni max akkor, ha a bérek is megint meglódulnak. Erre utóbbira látok lehetőséget, mert kevés a tényleg használható munkaerő.
2020. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem, de a semminél még is sokkal több.
2020. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy ér valamit. Itt Gyakorin mindenki évi 10 milliókat rak félre.
2020. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
persze
2020. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
ha semmibe sem fekteted be akkor nincs
2020. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van értelme, biztonságot ad, nem leszel anyagilag kiszolgáltatva másoknak (ha tudnád pl, hányan élnek azért rossz párkapcsolatban/házasságban, mert anyagilag nem engedhetik meg maguknak az elköltözést...).


Lakást nem csak egyedül lehet ám venni, hanem az ember párjával is. Én kizártnak tartom, hogy januártól esnének az ingatlanárak. Nagyon max stagnálni fognak egy darabig. Nem törvényszerű, hogy az airbnb-s lakásokat mindenki gigahitelre vette, ha arra vette, nem biztos, hogy nem tudja fizetni, ez a réteg csak roppant kis százalék lesz.

2020. okt. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!