Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lenne hivatalos papírom...

Ha lenne hivatalos papírom Asperger-szindrómáról, akkor tényleg könnyebben találnék-e munkát?

Figyelt kérdés
Az már szerintem biztos, hogy a segélyhez kötelező 30%-ot nem fogom elérni (már ha nem fognak elküldeni engem, mert csak néhány, másoknak is zajt bírok kevésbé, meg pocsék vagyok az emberekkel), de édesanyám azt hallotta, hogy majd milyen adókedvezményeket meg satöbbit fognak a munkáltatók kapni utánam, de mikor utánakérdeztem egy szociális munkás haveromnál, ő szerinte komolyabb problémámnak kellene lennie, hogy meg legyen, és akkor is csak speciális munkákra.
2020. szept. 1. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet nehéz olyat szerezni, ilyen helyesírással.
2020. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!