Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gödi Samsung gyár - operáto...

A gödi Samsung gyár - operátori fizetés -raktárosi fizetés -a fenti kettőnél mit takar a munka- mert erről előre semmit nem lehet tudni?

Figyelt kérdés

- fizetés a hónap melyik felére esik, van-e előleg?

- fizetni kell -e a szállóért, és helyileg hol van szálló?

- túlóra

- meghirdetett bónuszok valóban kifizetésre kerülnek -e. ( havi/éves)



#Göd #Samsung gyár #Ssmsung SDI
2020. szept. 5. 09:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Operátor, aki a soron szerel, dolgozik.

Raktáros, a raktáros, az gondolom egyértelmű

A szállót nem tudom, kérdezd meg, ha felhívnak.

Túlóra biztos lesz, kihatják a beledet

A bónuszokat max akkor nem fizetik, ha veszteséges lenne a cég, jelen politikai és gazdasági helyzetben nem valószínű, hogy minuszba kozmetikáznák a számokat.

2020. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szia! Kösz a választ, én konkrétan a Samsungot kérdeztem, gyanítom hogy általánosságba írtál, de azért köszi :)
2020. szept. 6. 01:22
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Rosszul gyanítod


#1

2020. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyzser. Az operátor álláshirdetésében teljesen más szerepel.

"Feladatok

automatizált gépek működésének figyelése

működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása

gépek kiszolgálása alapanyagokkal

alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása

gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása az előírásoknak megfelelően"


A másik kérdésem, ha már jártas vagy a dologban, mi ez nagy csönd és titkolózás a munka körül? Az állásinterjún se mondanak semmit a munkáról. Nem tudom, ha felvételre kerülök, elvállajam-e vagy sem, mert a konkrét munkáról fogalmam sincs. :/

Köszi!

2020. szept. 6. 08:26
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem teljesen mást jelent. Ez az operátori munka. A többé kevésbé automatizált gépeket kell "etetni", az hogy ez taktra pontosan mit jelent, azt nem lehet előre megmondani, attól függ pontosan melyik gépen, milyen feladatot kap valaki. És természetesen valamennyi forgás lesz. Az nem valószínű, hogy éveken át egy gép egyetlen állomásán kell dolgozni. A beállítás és hasonlók meg annyit jelent kb. hogy behelyezed a munkadarabot, elindítod a gépet, kiveszed, ha elkészült, ha ennél több gond van, akkor szólsz a csoport/műszakvezetőnek, karbantartónak.


Milyen csöndre gondolsz? Voltál interjún? Megmutatták mit kell csinálni? Szerintem még tesztet, próbamunkát is csináltatnak.

2020. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Interjún voltam, próbamunka nem volt. Nagyon köszönöm, ez így már megnyugtató és roppant hasznos . Ma sokat tettél az univerzumért, és értem is. Majd írok, hogy felvettek-e :)

Szép napot neked!

2020. szept. 6. 09:16
 7/30 A kérdező kommentje:
Közbe megtudtam , hogy minden hónap 10.-én van fizetés, gondoltam, ide teszem :)
2020. szept. 10. 09:47
 8/30 A kérdező kommentje:
Jó hely, jó munka :) Felvettek :)
2020. szept. 25. 12:45
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
Gratulálok! Én is itt vagyok már egy ideje. Melyik részlegen vagy?
2020. okt. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
update. azért másfél hónap távlatából kicsit más a véleményem: agresszív főnökök, hajtás és legkisebb szintre lenyomott stressz. Köpködő ukránok és koreaiak, jó bér, magad helyett keress embert ha szabira mennél. elég vegyesen jöttem el: 3 nappal*12 3 szabad 3 éjjel*12 3 szabad, fix 10+10+20 perc szünet, amiben a mosdóig se érsz el, ha betartják.
2020. nov. 4. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!